Sayfa 338/503 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Son 9 dakikada 7.5 milyon lirayı koyup, 30 kademe rtalb alanlara selam olsun

Tahta yapıcıyı tebrik ediyorum.
    30 kademe birden alınıp 10.50 seviyesinin üzerinden kapattırdı tahtayı

Önümüzde ki hafta , 12.00 destek olur mu yorumu yapmak istiyorum
    Borsada olmaz diye bir şey yoktur. En son öğrendiğim şeylerden biridir bu. Yukarıda sıkıntılı seanslar bizi bekliyor demişsin hemen altında 12 destek olurmu onun yorumunu yapmak istiyorum demişsin.

Ama tabi insanız hepimiz. şahsen son dk daki hareketi bende yapacağını hiç ummuyordum. Geçmiş iyi hatırlamak gerekiyor. Nice formasyonlar gördüm uzun yıllardan beri. Adamlar isterse bir hafta büyük dalgalı silkeleme yapar istediğini toplayıp seriye gider. gördüm bunları vaktiyle bazı hisselerde. Adam resmen big bang gibi gün be gün katlayarak silkeledi ve ondan sonra seriye bağlamıştı. sadece izledim hisseye girmedim. hektaş mıydı neydi..? YTD. iyi hafta sonları..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Dünya Sağlık Örgütü, Maymun Çiçeği hastalığını küresel acil durum ilan etti

Cuma günü son anda alınan mallar belkıde bu duyum haberiydi.

Ya gelen ceza , belkıde tahtaya sorunlu kredici vs gelmesin diye bilinçli bir hareketle yapıldı

Ya son günlerdeki tırmanış kim neden neyi önceden sezip mal topladı

3. KAP: [RTALB ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1047443
    Dosyalar:

BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu 2022-07-22
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    İngilizce
    Türkçe
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında RTALB.E payları 25/07/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 24/08/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Borsada olmaz diye bir şey yoktur. En son öğrendiğim şeylerden biridir bu. Yukarıda sıkıntılı seanslar bizi bekliyor demişsin hemen altında 12 destek olurmu onun yorumunu yapmak istiyorum demişsin.

Ama tabi insanız hepimiz. şahsen son dk daki hareketi bende yapacağını hiç ummuyordum. Geçmiş iyi hatırlamak gerekiyor. Nice formasyonlar gördüm uzun yıllardan beri. Adamlar isterse bir hafta büyük dalgalı silkeleme yapar istediğini toplayıp seriye gider. gördüm bunları vaktiyle bazı hisselerde. Adam resmen big bang gibi gün be gün katlayarak silkeledi ve ondan sonra seriye bağlamıştı. sadece izledim hisseye girmedim. hektaş mıydı neydi..? YTD. iyi hafta sonları..
    Düşüşe trade bitti... 5.70 civarında iken yapıldı en son düşüşe trade

Şimdi tam tersi yapılıyor, yükselişe trade ediliyor tahta.

Her trade den sonra %10 yükseliyor..

Haftaya nasipse 12 lirayı konuşuruz

Sıkıntı seanslar bekliyordum fakat kredili açığa satış yasak haberi geldi ve sıkıntı sona erdi . Elinde olmayan mali sararak gicertmislerdi geçen sefer. Patron bile müdahale edemiyor idi kendi kurumunda bu işi yapan yöneticilere

7 tavan yaptı.dikkat etmek gerekir türbülans bol olur
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü, Maymun Çiçeği hastalığını küresel acil durum ilan etti

Cuma günü son anda alınan mallar belkıde bu duyum haberiydi.

Ya gelen ceza , belkıde tahtaya sorunlu kredici vs gelmesin diye bilinçli bir hareketle yapıldı

Ya son günlerdeki tırmanış kim neden neyi önceden sezip mal topladı
    Maymun çiçeği.. Bill Gates haber vermişti önceden. Eylül Ekim gibi daha tehlikeli olan yeni bir varyant da bekliyor idi. DSÖ nün kararı beklenen bir sciklama idi..

Açığa satış olayının sona ermesine sevindim.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Maymun çiçeği.. Bill Gates haber vermişti önceden. Eylül Ekim gibi daha tehlikeli olan yeni bir varyant da bekliyor idi. DSÖ nün kararı beklenen bir sciklama idi..

Açığa satış olayının sona ermesine sevindim.
    Rtalb de zaten açığa satış yapılmiyordu diye biliyorum. Açığa satış sadece bist 30 da. Artık yada eksisi olmaz kağıda bu kararın.ama şu bir gerçek ki sanki bir tür daha covit yükseltecek gibi. Rtalbde açığa satış yada kredili işlem yask sadece bist 30 var diye biliyorum ben

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Düşüşe trade bitti... 5.70 civarında iken yapıldı en son düşüşe trade

Şimdi tam tersi yapılıyor, yükselişe trade ediliyor tahta.

Her trade den sonra %10 yükseliyor..

Haftaya nasipse 12 lirayı konuşuruz

Sıkıntı seanslar bekliyordum fakat kredili açığa satış yasak haberi geldi ve sıkıntı sona erdi . Elinde olmayan mali sararak gicertmislerdi geçen sefer. Patron bile müdahale edemiyor idi kendi kurumunda bu işi yapan yöneticilere

7 tavan yaptı.dikkat etmek gerekir türbülans bol olur
    Umarım dediğin gibi yükseliş başlamıştır ve uzun sürer.. Valla bazan tek seanslık geliyorsun bir kağıda sonra oraya yerleşiyorsun. İlk geldiğimde dediğim gibi spekle paralel etmek için gelmiştim. Aslında bu da kolay gibi görünsede çok gerilimli bir iş. örneğin geldiğin kağıt yükselişe geçerse ne yapacaksın..? Yani madem spek gibi davranmaya so y undun her türlü hin liği düşüneceksin.

Son gün muhteşem kapanış hariç gerçi gene klasik yatay trade yaptı durdu. bende öyyle baktım durdum hani üçe beşe bakmadan trade yapacaktım..? çok kararlı ve akıllı olmak gerekiyor. krstl de 10 13 15 20 yapacak derken 5-6 ayım doldu galiba. % 25 civarı ancak kazandım. 5-6 aydır 6,50 -8.50 arası kaçıncı gidip geliyor. Adamlar hiç riske girmeden k.y. avlıyorlar. Yaptıkları sadece böyle bir marjda hayal sosyal medya tüyocu algısı satmak. Cezayı yediler ama SPk rad i kal çözümler uygulamadıkça yani pek bir şey değişmez.. Bu kadar oynak kağıt birde kozal var. Yani bu zamana kadar kimsenin gözünün yaşına bakmadan düşüşe trade yaptıysa Yükselecekse yükselirkende aynı hoyratlıkta gitmesi gayet doğal bir durum olacaktır. Bol kazançlı iyi haftalar..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Prof. Dr. Bekir Kocazeybek, koronavirüs aşılarının etkinliğini kaybettiğini belirtti: 'Sonbahar zor geçecek'

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı son verilere göre günlük vaka sayısı 30 bini aştı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. Bekir Kocazeybek, “Önlem almakta geç kalınırsa sonbahara altıncı ve çok ciddi bir dalgayla girebilirizâ€

Sayfa 338/503 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •