Sayfa 338/672 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    669
    1,26 da saglam alici var.Satisa gelen her lotu aliyor.Y,T.D

2. isfin, isgsy, işyat harekerli, buna kazık bağlamışlar, kalkmıyor, daha önce girenler zarar etmişler, bu sefer diğerlerin rüzgarından hiç etkilenmiyor.

3. ısfın ve ısgsy yine en çok yükselenler listesinde
    bu uyuz eşek neyi bekliyor
    bir kerecik girse şu listeye....

4.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    işgyo süründürmeye devam ediyor..tıpkı işfinansta yıllarca yapılan gibi..işfinansta neler oldu bitti..önemli..işbank kendi iştirakinde azınlık hissedar oldu..nasıl becerdiler araştırmacı gazetecilerin işi artık..yeni büyük ortak hisse değerlemesinden 500 milyon üstü kar*sağladı.yok böyle kazanç borsada..işfinans başarılı*operasyonları sonucu g.müdürü suatı 2 anaortaktan biri tskb ye y.başkanı olmuştu .1 yıl falan dayandı.işfinans diğer ana ortak işbank y.müdürü şimdi tskb ye de y.müdürü olmuş...neden*bilmiyoruz..bu arada işfinansın 2 büyük ana ortağı kurucuları**işbank ve tskb işfinansta azınlığa düştüler **komedi gibi..nasıl becerdiler..***araştırmalık tabi.**sıra işgyoda mı **acaba...aynı travmalar defter değerleri şirket ödemeli temettüler**falan filan..azzz kaldı**....izleyenler çoğalıyor iş gyu çökertme birilerini iştahlandırıyor**gibi.**malzeme çok verin malzemeleri.***
    Propolis düşüncelerinin hemen hemen hepsine katılıyorum bilinçli bir operasyon yapılıyor, böyle bir operasyon iç yönetimsel desteği olmadan olabilecek birşey değil bu tarz işler amerikada avrupada yapılsa adamın yedi sülalesinin malina el koyarlar kimbilir birileri masak,spk şikayet eder sonra neler olur neler.

5.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Propolis düşüncelerinin hemen hemen hepsine katılıyorum bilinçli bir operasyon yapılıyor, böyle bir operasyon iç yönetimsel desteği olmadan olabilecek birşey değil bu tarz işler amerikada avrupada yapılsa adamın yedi sülalesinin malina el koyarlar kimbilir birileri masak,spk şikayet eder sonra neler olur neler.
    bu sene genel kurul nasıl geçti ki? Hiç bu konular masaya yatırılıp sorgulanmadı mı? geçen seneki gk'ya ilişkin sağda solda bazı notlar vardı. Lakin bu seneden hiç dedikodu yayılmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    bu sene genel kurul nasıl geçti ki? Hiç bu konular masaya yatırılıp sorgulanmadı mı? geçen seneki gk'ya ilişkin sağda solda bazı notlar vardı. Lakin bu seneden hiç dedikodu yayılmadı.
    Katılacaktım fakat grip oldum ateş falan yoksa sağlam sorular hazırlamıştım.
    O kadar burdan yazdık arkadaşlar organize olalım hissedarlar olarak haklarımızı savunalım,şirkette meydanın boş olmadığını görsün diye ama kimseden cit cikmadi. Eğer hissedarlar olarak gördüğümüz yanlışları yüksekten seslendirip şirket yönetiminin önüne koymazsak onlarda hissesine sahip çıkmaz hissede böylece birilerinin oyuncağı olur. Şirket şöyle okkalı bir geri alım programı açıklasa öyle çok değil 20 .30 milyon tl hisse alsa bak bakalım şenlik oluyormu olmuyormu en az 3 tl olur hisse. Eğer borsayı yatırım amacı olarak görmeyip aldım sattım cıktı çıkmadı olarak görürseniz sonucu bu olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Katılacaktım fakat grip oldum ateş falan yoksa sağlam sorular hazırlamıştım.
    O kadar burdan yazdık arkadaşlar organize olalım hissedarlar olarak haklarımızı savunalım,şirkette meydanın boş olmadığını görsün diye ama kimseden cit cikmadi. Eğer hissedarlar olarak gördüğümüz yanlışları yüksekten seslendirip şirket yönetiminin önüne koymazsak onlarda hissesine sahip çıkmaz hissede böylece birilerinin oyuncağı olur. Şirket şöyle okkalı bir geri alım programı açıklasa öyle çok değil 20 .30 milyon tl hisse alsa bak bakalım şenlik oluyormu olmuyormu en az 3 tl olur hisse. Eğer borsayı yatırım amacı olarak görmeyip aldım sattım cıktı çıkmadı olarak görürseniz sonucu bu olur.
    Genel kurul dışında sorun sorulara yazık olmasın
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Bu arada genel kurul gündemine madde ekletmek istedim genel müdürün istifasının istenmesini red.ettiler gündeme almadılar. Genel kurul dokümanlarında var madde isteklerim.

Sayfa 338/672 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •