Sayfa 339/601 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. 35 mn dolar zaten afrika, 120-130 tl de tr den favök zaten. Yil sonu oldugu icin bu tfrs lerden yil ici kayip yazilan 20-30 mn da diger gelirlere gitse kisaca 4.Ç 140-150 kar cikar gibi. Tabi finansman gideri geliri 20-30 daha az veya fazla da cikabilir...Asil bakilmasi gereken bence net borc olacak. YTD.
     Alıntı Originally Posted by spinfish Yazıyı Oku
    500-600 nasıl hesapladınız?
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

2. net borç önemli + afrika tahsilatı sene sonu olduğu için yüksek bir tahsilat güzel olur yapılan iş şuan standart düzeyde birde ypp geçen bilanço (+) artıya geçti ama 2021 ilk bilanço ile farklı sayfalar açacağız inşallah.
     Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    35 mn dolar zaten afrika, 120-130 tl de tr den favök zaten. Yil sonu oldugu icin bu tfrs lerden yil ici kayip yazilan 20-30 mn da diger gelirlere gitse kisaca 4.Ç 140-150 kar cikar gibi. Tabi finansman gideri geliri 20-30 daha az veya fazla da cikabilir...Asil bakilmasi gereken bence net borc olacak. YTD.

3. Valla kendi açimdan satmayacagim için;
    Ben şu an masada olan 505 MW lik yeni yatirim haberini ve özbekistan in komsularina açilma haberi bekliyorum 2 sene içinde ve 300-400 MW lik yenilenebilir enerji yatirimi. Yani kisaca 1 mlyr dolarlik potansiyel yeni yatirim bekliyorum. O yuzden benim yolum biraz uzun . Satip ne yapacagim? Gidip ESEN falan mi alacagim Bu arada Kongo'ya temel atmaya Cemil Beyin gitmesi benim icin önemliydi. Yani adam bayağı sahiplenmiş enerji departmanini . YTD.
     Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    net borç önemli + afrika tahsilatı sene sonu olduğu için yüksek bir tahsilat güzel olur yapılan iş şuan standart düzeyde birde ypp geçen bilanço (+) artıya geçti ama 2021 ilk bilanço ile farklı sayfalar açacağız inşallah.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

4. Yillarca bu ani beklemistim; "Dolar artmiş, eee?" Artik döviz artinca şirket icin uzulmeye gerek yok . Ha hayat sartlari icin tabiki kötü. Keske artmasa ama işte burasi Türkiye. Zaten antalyayi da tasiyinca artik dogalgaz fiyatlari da inş umrumuzda olmayacak .

5. Ky olmasa 7,8 yapardı. İyi verdiky.

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Valla kendi açimdan satmayacagim için;
    Ben şu an masada olan 505 MW lik yeni yatirim haberini ve özbekistan in komsularina açilma haberi bekliyorum 2 sene içinde ve 300-400 MW lik yenilenebilir enerji yatirimi. Yani kisaca 1 mlyr dolarlik potansiyel yeni yatirim bekliyorum. O yuzden benim yolum biraz uzun . Satip ne yapacagim? Gidip ESEN falan mi alacagim Bu arada Kongo'ya temel atmaya Cemil Beyin gitmesi benim icin önemliydi. Yani adam bayağı sahiplenmiş enerji departmanini . YTD.

Gerçekten doğru tespit Sn Neva91, satıp ne alacaksın? kordsa, hekts, sasa falan diycem ama onlar da artık ucuz değil.

Aksen yanında başka kağıtlarım var ve hiç biri aksen kadar konforlu değil.

Taşımaya devam, diğer kağıtlarla da nefsimizi söndürmeye devam.

7. Hayırlı olsun. 2020 12 aylik net kar 470 milyon tl.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben 650 flan bekliyordum.

Sayfa 339/601 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •