Sayfa 339/503 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Acı patlıcanı kırağı yakmazmış derler. Sen onu birde acı patlıcana sor! Ne oldu? Trade için geldim dedim değilmi? Ee öğrenmişiz iyice bunların ne h a lt olduğunu. Ee ne oldu yine baktım kaldım yoksa günlükte en az yüzde 6 ım vardı. Şu düz mantık zincirlerini kırmam lazım zihnimdeki spek gibi düşünmek değil sadece aynı zamanda o şekilde işlem yapabilmek için.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. 10.20' de destek oluşturdu sanki.

Flama mi yapacak acaba
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Adamlar 2 yıldır kemiğe kadar sıyırıyorlar. Bizde hala ancak edebiyatını yapıyoruz. Kimi Benim gibi kimi elbet geçer diyor kimide sadece kendi kağıdı öyle sanıyor kimide çömezliğinden sanıyor. Yahu 2 gün evvel radikal biçimde direkt trade yapıcam diye gelmişim spekle paralel hareket edicem demişim. Onuda pek beceremem ama demişim ve becerememişim , her ne olursa olsun 10.85 ten 10.20 altlarına kadar satarak gelmiş hala iyiye yormaya yer arıyoruz.

Valla iyice midem bulandı benim bu düzenden. 2020 Ağustosu nerde 2022 ağustosu nerede? Üç günde kazanıyordum bu parayı kurdu sağlıktı enflasyondu savaştı derken net kaç kat küçüldüm sayamıyorum..!

Bunu satarım krstl düşer onu alırım diyordum bu krstl i yakaladı düşüşte la. Yarın bakalım hangisi daha çok düşebilecek..?!
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    10.20' de destek oluşturdu sanki.

Flama mi yapacak acaba
    sn. külyutmaz 9.70 indik.

5. Covid aşı filan hikaye tahtacı ne isterse o. angen tavan yaparken bu niye çakılıyor. demkki istdeiğini yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    10.20' de destek oluşturdu sanki.

Flama mi yapacak acaba
    Flama yerine pirana yapmasın.

7. 10.20 destek olamadı

Paraşüt açsa bari

İnşaallah boşluk doldurmaz
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

8. Ne olursa olsun oç olmaktan geri kalmayacak sayın sahış.

Çünkü bu onun fıtratı sayın kulyutar , siz bunu hesaba katmıyorsunuz hep ..

Sayfa 339/503 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •