Sayfa 34/783 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 265 - 272 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    3 yıldır bekletiyolar bezmek yok 1 tl lere gelecen oğlum sngyo

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    3 yıldır bekliyorsan, senin yerinde olsam 1,40 dan aşağısı kesmez beni kardeş

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Zaten beklemeyip satanların çoğu kolu bacağı kesmiştir zaman içi maliyet 62 lakin kağıdın başındaki balina sabırla bezdiriyor milleti herkesin çıldırdığı anlar ve kaldıracaklar yakında hayırlısı

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    sen kurul olurda burdaki gibi konuşursan vay haline bak nasıl sopa attirmislar genel kuruldan çıkamazsın ama tahmin etmiyorum orada hic sesin çıkmaz hatta görünmez adamı oynarsan şaşırmam zira geçen sene katılmış ama hiç konuşmamışsın en azından bir iki laf etseydin sana güvenim olurdu pek yok maalesef inşallah beni yaniltirsin
    kardeş sen hiç genel kurula bile katıldın mı?
    aynı adam nick değiştirip burada yazmaya devam ediyor...
    kurula geliriz tanışırız, neler dediğimi de görürsün bunlara....

4.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    kardeş sen hiç genel kurula bile katıldın mı?
    aynı adam nick değiştirip burada yazmaya devam ediyor...
    kurula geliriz tanışırız, neler dediğimi de görürsün bunlara....
    Tamam kardeş görüşelim kim nick değiştirmiş yazmış söyle bilelim , ben o zaman hisse tutuyor olursam kesin gelirim
    ben genel kurula katılmam için geçtiğimiz sene bu zamanlarda hissede olmalıydım ama değildim bir de aslında genelde katılmam genel kurullara buna niyetliyim

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    ülkesine güvenip yatırım yapan yatırımcılar olarak sadece kıytırık bir bahçe konusunda ihtilaf yaşayan şu site sakinlerinden çok çok daha kötü ve mağdur durumdayız, valla kurul murul haberi de yok kurul toplanmayacaksa biz toplanıp dava açalım bunlara, ben kazık yemek için hissedar olmadım bu şirkete
    Selamunaleyküm kardeşim; bende sngyo mağduru olarak genelkurula katılacağım, yalnız faal site kullanıcısı olmadığımdan bizim gibi katılmak isteyen arkadaşlara yardımcı olursan sayımızın artacağını düşünüyorum. Sonuçta şu anda hissede olup mağdur olmayan kimse yokktur herhalde.

6. ulan buraları okuduğunu biliyorum, 1 lot satmayacam istediğin kadar debelen, sürün....

7.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    ulan buraları okuduğunu biliyorum, 1 lot satmayacam istediğin kadar debelen, sürün....
    İnvestor kardeş bunu baskılayan yada baskılıyanların en az 15-20 milyonu vardır. Sence buraları okur mu ? Okusada mizah dergisi niyetine okur Ah be kardeşim sen iyice yaktın balatayı Allah sabır versin sanada, bizede...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 34/783 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •