Sayfa 34/45 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 265 - 272 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

Canan Caratay @canancaratay

"Kurban Batı'dan gelseydi; bizim solcuların hepsi kasap olurdu."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Bahçeli yardırmış gidiyor...geç oldu ama sesi çıktı...

Türküm demek suç mu? Doğruyum demek yanlış mı? Çalışkan olmak gaflet mi? Eğer Andımıza cephe alanlar kripto damarın karanlık failleri değilse merakla soruyorum dertleri nedir? Bu hazımsızlık niyedir? Bu ülkenin adı Türkiye Cumhuriyeti, üzerinde yaşayan millet ise Türk'tür.

https://twitter.com/dbdevletbahceli

Türk müsünüz?

Artık bu soruya cevap vermeniz eskisi kadar kolay olmayacak. Bu yazıyı okuduktan sonra "Evet ben Türküm, Kürdüm, Arabım…" demeden önce epey düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer aşırı milliyetçi görüşleriniz varsa baştan uyarıyorum, yol yakınken geri dönün, okumayı hemen bırakın, mavi hapı alın ve eski halinizde devam edin. Yok, eğer kırmızı hapı alırsanız, unutmayın ki hiçbir şey bir daha eskisi gibi olmayacak…

http://www.genomturkiye.com/blog/15-turk-musunuz.html

4. A.m.k timini trolleri

5. Tanıyormusunuz kendisini.Tanımıyorsanınız bu yorumunuz üzerine pis küfredicem size

6.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Buna ANDIMIZ okutsanız ne yazar?

YENİ GENÇLİK bu!

Tanıyormusunuz kızımızı tanıyıptamı yorum yapıyorsunuz yok eğer tanımıyorsanız ve görünüşten dolayı yorum yapıyorsanız

7. Tanıyorsanız kızımız neyapmıştır Andımızı okuyup

8.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Canan Caratay @canancaratay

"Kurban Batı'dan gelseydi; bizim solcuların hepsi kasap olurdu."

Dememiştir böyle ,bi kere solcular niye kurbana karşı olsun,solcular batıya da,doğuyada karşıdır ,öyle biat etmez yanlış yapana ,staline de,mossolineye de hastir der,hoca öyle bir şey demişse ben şunu anlarım ,ilber hoca saraya gitti bende işinize yararım

Sayfa 34/45 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •