Sayfa 34/310 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 265 - 272 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

@sarikazak adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/sarikazak/status...099631616?s=09
    Tam çekim..
    https://twitter.com/MissTotem/status/856114168302317568

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

tokiye geldi FENERBAHÇE taraftarı....

inlemeye başladı aags....
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

toki arenayı inletiyoruz sevdik seni herşeyden çokkkkkk
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

4. Şener 3. Lig maçına çıkmış sanki, toparlanmalı

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Atıf ve Josef sahadalar ama oyunda hiç yoklar.. defans iyide hiç ileri gidemeden oyun olmaz, giden top dönüyor hemen.. biraz ileride olmak top tutmak lazım..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Josef de souza da bir sorun var.. ne topa gidiyor ne top alıyor çok ilginç geziyor sadece.. bir sorun mu var acaba?

Kaç gün maç olmadı sanki her gün maç yapmış gibiler.. ileridekiler biraz kicinizi kaldırın top isteyin hareketli olun..

Atıfi ikinci yarıya çıkarmam ben olsam..

Volkan şen ve Sow mutlaka oyunda olmalı eğer birşeyler olsun isteniyorsa.. böyle zaman geçsin derdindelerse karambolde filan yemezsek böyle gider..

Basaksehir'den 4 gol yiyen takıma şut cekemedik.. %71 Galatasaray, %29 Fenerbahce'nin topla oynamasi var..

Sayfa 34/310 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •