Sayfa 34/1015 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Viop LIX

Soru şu; Hafize Ablaya neden yol verdiler.

Bir politika değişikliği?

Ya da en azından yerel seçimler öncesi kısa bir 'es' ?

Gidenle, gelenin farkı ne?

Belki de tamamen şahsi meseleler, yani aile meselelerini kastetmiyorum, Abla belki de MB ye biraz sert dalmış olabilir, bu da kurumsal yapıda dalgalanmalar yaratmış, dışarıdan gelene tepkiler yaratmış olabilir. Gerisi 'teferruat'...Tabi teferruat falan da, bir yandan da kullandıkları 'taktik' çok tanıdık geldi.

Zamanlama, ayrıca manidar. Bizim zigzag tam tamamlandı, akşamına(?). Tesadüftür, tesadüf.

2. Muhtemelen daha önde istifa ya da görevden alınacağı ihtimali vardı. Daha sonra görevinin başında olduğu problem olmadığı açıklaması oldu. Piyasa bu tarafta bir sıkıntı olmadığını düşünür borsayı olumlu şekilde aldı bata yükseltti. Şimdi yeni başkanı ve kararları görmeden hareket etmeyecektir. Eğer böyle bir sorun varsa kıdemli üye ya da piyasanın seveceği Cevdet Akçay hoca atanmış olsa çok olumlu olurdu. Ayrıca dünyada sürekli MB başkanı değişikliği çok iyi algılanmaz bu benim fikrim.

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    fakir yâr olmuyor zengine
    bateri bile dengi dengine
    Geçenlerde internette geziniyorum bir haber vardı, biri hissede %5 i geçmiş.

Meğer fakir değilmiş zenginmiş.

Fıkra var

- "Hani yapamıyordun, bak bal gibi yapıyorsun işte" diyor doktor.

Hasta da
    - "Dokturcum ben bulamadığımdan yapamayrum."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    [IMG][/IMG]

https://youtu.be/V_7ztpKv4aE?si=QVXUcl7UiUnaCw5O

kaşlarını eğdirirsin birbirine değdirirsin
    güzelliğin yoktur ımmağ sen kendini sevdirirsin
    öldüm öldüm öldüm gül gibi karardım soldum...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Valla, o CİMER başvurusunun servis edilmesi, sonrası başvuru ile ilgili yapılan resmi açıklama, uzun süre sessiz kalınması...sosyal medyada kendi kalemşörlerinin yaptığı paylaşımlarla köpürtülmesi....

Normal değildi...git demekti yani...lafı oraya getirmek gibi...

Bunların birbirlerinden farkı ne? Bunu çözmek lazım.

Kısa bir 'es' verilecekse, hop yardır Mürsel...umarım değildir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    hani bulutlar üzerinde uçuyor gibi denir ya, rahmetli rita hayworth öyle dans ediyordu. bu arada fred astaire mi michael jackson mu dersen , fred derim...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Valla, o CİMER başvurusunun servis edilmesi, sonrası başvuru ile ilgili yapılan resmi açıklama, uzun süre sessiz kalınması...sosyal medyada kendi kalemşörlerinin yaptığı paylaşımlarla köpürtülmesi....

Normal değildi...git demekti yani...lafı oraya getirmek gibi...

Bunların birbirlerinden farkı ne? Bunu çözmek lazım.

Kısa bir 'es' verilecekse, hop yardır Mürsel...umarım değildir.
    Abi taşeron bir personel yüzünden git demek başka faiz politikasını beğenmemek başka değil mi. MB başkanı taşeron personel yüzünden affını istemez ya da görevden alınamaz. Bunun ikinci aşamadı ben seçim sonuçları kötü çıkarsa İngiliz de gider diye düşünüyorum

8. Bizde enflasyonun düşmesi için temel sorun para arzının çokluğu hükümet kamunun ihtiyacı kadar vergi toplamadan yada bu adaleti sağlamadan para basarak durumu idare ediyor haliyle para bol olursa bu para bir yere gidecek. Bir de insanlar sürekli zam gelirken nasıl ihtiyaçlarını öteleyecek. MB kkm farkı ödemesi ve baskılı kur dan vazgeçmesi gerekir. MB bir A.Ş. hazinenin kur farkını ben öderim demesi yada CB nin bunu sen öde demesi hiç mantıklı değil.

Sayfa 34/1015 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •