Sayfa 34/195 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1. T.axaray dün deneme amaçlı 36.000 tane HAF aldım (halk bankası hisse yoğun fon) ve günlük getirisi % 0.5920 olmuş. Müthiş bir getiri sağlamış. 212 TL kar vermiş görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    T.axaray dün deneme amaçlı 36.000 tane HAF aldım (halk bankası hisse yoğun fon) ve günlük getirisi % 0.5920 olmuş. Müthiş bir getiri sağlamış. 212 TL kar vermiş görünüyor

9 bin küsür yaptırdınız 212 geldi 1 günde doğrumu anladım?

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    yarın alacak-sın.... pzt de hesaba geçer muhtemelen...
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ICE
    Günlük %0,0611 diyor 801 den daha iyi değil mi?

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    9 bin küsür yaptırdınız 212 geldi 1 günde doğrumu anladım?
    Evet hocam 1 günde bıraktığı kar 212 TL civarı oldu. Ama T+2 ile işlem gören bir fon. Tıpki borsadaki hisseler gibi

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet hocam 1 günde bıraktığı kar 212 TL civarı oldu. Ama T+2 ile işlem gören bir fon. Tıpki borsadaki hisseler gibi

bugun parayı istedik...2 gün boyunca para boşta mı bekliyor yoksa 2 gün sonraki fon fiyatına göre para geliyor...

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    T.axaray dün deneme amaçlı 36.000 tane HAF aldım (halk bankası hisse yoğun fon) ve günlük getirisi % 0.5920 olmuş. Müthiş bir getiri sağlamış. 212 TL kar vermiş görünüyor

Rakamlarda hata var sanırım. 140.000 kadar alırsanız o kadar kar eder. Günlük getiri güzel, ama hisse yoğun fonun bir günde bu kadar kar etmesi normal değil mi.

7.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    bugun parayı istedik...2 gün boyunca para boşta mı bekliyor yoksa 2 gün sonraki fon fiyatına göre para geliyor...
    Para 2 gün boşta bekliyor, ve sattığınız günkü oran neyse oradan satmış oluyorsunuz. BIST 100 hisseleri yükselirken yükselen düşerken de düşen bir fon bu. Ben de yeni aldım. Bugün BİST yükseldiğine göre, yarın sabah ciddi bir getirisi olacaktır diye düşünüyorum

Yazın Arsa... Kışın Borsa

Sayfa 34/195 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •