Onemli Gunler Banner
Sayfa 340/634 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 5072 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Keşke kottan çıksa hala elimde mevcut zaten bu topicde yazan maksimum 10 kişide vardır...
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    kottan cıkmaz merak etmeyın.150.000 lot varken pıyasadan cıkmayacak dur bedellı sermaye artısı yapalım hısselerı bolelım oyle kottan cıkarız dıyecek!!

durduk yerde degıl bunlar bılerek dıllendırılıyor.gecen hafta gecen ay nıye dıllendırılmıyordu.?

bakın sakın olun..algılarla iş yapmayın.emın olun satanlar bu tur dıllendırme ıslemlerıne baslayacaklardır..sakınce seyredın cunku senın benım gucum yetmez tahtaya hakım olmaya.
    malları sattıysanızda buraya gırıp algı yaratmayın..mesela ben satsam bu foruma bı daha hayatta ugramam.sız ugrar mısınız?

ıste buradan anlayın.........
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Keşke kottan çıksa hala elimde mevcut zaten bu topicde yazan maksimum 10 kişide vardır...

Bende bugün birazını egeen’e geçirdim. Kalan 10 lot ile ölümüne

Kottan çıksa bile, bölündükten sonra çıkacaklarını düşünmeye başladım. SPK, kota edilmiş şirketin halka açıklık oranının arttırılmasını kamu yararı bakımından arzulayabilir.
    Ama, Kent Efsanesi; ülkemizdeki milyonerler listesine şuana kadar bile, yeni milyoner yatırımcı eklediğini tahmin ediyorum.
    Maliyetimizi karşıladık.Sıfır maliyetle ve bedelliden sonrasına kadar devam etmeyi planlıyorum.
    Egeen, Kartonsan, Konya vb şirketlerin Kent gibi yatırım projeleri var mı acaba?

Darısı Tüpraşa, SASA'ya, SaHol'a, Arçelik!e ve bilumum değerli şirketlerimize de başarılar dilerim.Bayram tadında gönlünüzce bol kazançlar.
    YTD.

4. Sen bir efsanesin Kent..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Yanlış hatırlamıyorsam karton 2 veya 3 sene önce KTM 2 yatırımı yaptı kendi elektriğini kendi üretiyor ve bu proje için bile sermaye arttırımı yapmadı. Kendi iç kaynaklarından karşıladı.
    Konya'nın kendi içinde şirket satın aldı biseyler olabilri
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Kottan çıksa bile, bölündükten sonra çıkacaklarını düşünmeye başladım. SPK, kota edilmiş şirketin halka açıklık oranının arttırılmasını kamu yararı bakımından arzulayabilir.
    Ama, Kent Efsanesi; ülkemizdeki milyonerler listesine şuana kadar bile, yeni milyoner yatırımcı eklediğini tahmin ediyorum.
    Maliyetimizi karşıladık.Sıfır maliyetle ve bedelliden sonrasına kadar devam etmeyi planlıyorum.
    Egeen, Kartonsan, Konya vb şirketlerin Kent gibi yatırım projeleri var mı acaba?

Darısı Tüpraşa, SASA'ya, SaHol'a, Arçelik!e ve bilumum değerli şirketlerimize de başarılar dilerim.Bayram tadında gönlünüzce bol kazançlar.
    YTD.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Bugünkü hareketi yorumlayabilecek olan var mı, ya da alım satımları paylaşabilecek olan

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam karton 2 veya 3 sene önce KTM 2 yatırımı yaptı kendi elektriğini kendi üretiyor ve bu proje için bile sermaye arttırımı yapmadı. Kendi iç kaynaklarından karşıladı.
    Konya'nın kendi içinde şirket satın aldı biseyler olabilri

Teşekkürler.Bilgi ve deneyiminizi paylaşıyorsunuz.Varolun.

Kendi enerjisinini üretecek kadar kapasiteli bir yatırım, çok büyük bir yatırım değil sanırım. Zaten 2-3 sene önce ve halen Enerji Bakanlığının bu konuda çok büyük destekleri/teşvikleri var yanılmıyorsam.

BFREN dahil diğer şirket hisseler; Kent'imize bağlı olarak yükselmiyor. Bağımsız olarak ancak, halka açık oranının düşük olmasının fiyat hareketini hızla yükselttiği KENT'le açıkça görülünce; küçük yatırımcının risk iştahı kabardı ve bu tür hisselere yöneldi diye düşünüyorum.
    YTD

8. 1194 lot ile tavan.

Sayfa 340/634 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •