Sayfa 340/529 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4227 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Ölene Allah rahmet eylesin
    Yatırımcı olarak Hakkımı helal etmiyorum

Evlatları böyle bir günde babalarına hayır dua aldırmak yerine tam tersini seçtiler yazık çok yazık

2.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Ölene Allah rahmet eylesin
    Yatırımcı olarak Hakkımı helal etmiyorum

Evlatları böyle bir günde babalarına hayır dua aldırmak yerine tam tersini seçtiler yazık çok yazık
    Mevlütte şeker var yersen

Burasında borsa Kemal zorlu duayen bir iş adamıydı şirketleri bataktan kurtardı. Şimdi onu kaybetmenin sarsıntısı ile yolumuza devam edeceğiz. Ben özellikle Sibel hamına çok güveniyorum. Babasının eksikliğini hissettirmeyecektir

Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Mevlüt’te şeker var yersen

Burasında borsa Kemal zorlu duayen bir iş adamıydı şirketleri bataktan kurtardı. Şimdi onu kaybetmenin sarsıntısı ile yolumuza devam edeceğiz. Ben özellikle Sibel hamına çok güveniyorum. Babasının eksikliğini hissettirmeyecektir
    Melasis dalgamı geçiyorsun. Neyin güveni ? Güvenmene sebep olan argümanları paylaşır mısın?

Yüzde 700 üzeri bedelsiz veren hisse senedinin hareketine bakar mısın.

Yazıklar olsun size.

5. Arkadaşlar! Tahta yapıcı, ne cenazeye,ne de yatırımcıya saygısı olmayan tam bir O.rospu çocuğu.O yüzden yapacak bir şeyimiz yok.Kurbanlık koyun gibi bekliyoruz.Alamadıkları bir miktar var muhtemelen.40 ile 50 fiyat aralığında üç aydır gidip geliyor.Hareketi yakalayana da ciddi para kazandırdılar.

Zaman her şeyin ilacı,beklemeye devam.....

6.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Melasis dalgamı geçiyorsun. Neyin güveni ? Güvenmene sebep olan argümanları paylaşır mısın?
    Rahat ol Goncarov 17:18 senelik yatırımcıyım şirketteki işleyişi biliyorum bu tip hareketlerde olması gayet normal

Bu şirketin ilk hisse senedi aldığında piyasa değeri 7 milyon TLeydi şimdi 1 milyar TL olmuş onun için fazla kafama takmıyorum gidecek daha çok yolumuz var sabırla beklemek en güzeli. Şahsen ben kemal zorlu’yu kaybettiğim için gerçekten çok üzgünüm. Tekrardan mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun

7. İki gündür iki aracı kurumdan ( Ziraat yatırım ve Garanti Yatırımdan) kasıtlı satış yaparak fiyatı 41 ' e kadar düşürdüler.Alıcıların büyük bölümü de kendi hesapları.......

8.  Alıntı Originally Posted by komodor 2019 Yazıyı Oku
    iki gündür iki aracı kurumdan ( ziraat yatırım ve garanti yatırımdan) kasıtlı satış yaparak fiyatı 41 ' e kadar düşürdüler.alıcıların büyük bölümü de kendi hesapları.......
    emanetçileri verilen mallar olmasın bu işlemler

Sayfa 340/529 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •