Sayfa 341/800 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. tek beklentimiz arsa yani, genelde arsa işleri olumlu etkiler ben bilmiyordum arsa olayını, bilanço yüzünden değil demekki bu hareketlilik.

2.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    :))) tabi o fiyata satılırsa.
    Nasrettin hocanın hesabı 99 altınada razıyız

3. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...59237859/detay ilandaki emlakçı arkadaşı aradım, sanayi alanı olacakmış. teklifler gelmiş ama fiyat sanırım düşük bulunmuş şirket tarafından. yani bu arsa şirketinmiş. içinizde yok mu 55 milyonu olan bir alsa da bizi rahatlatsa.

4.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    tek beklentimiz arsa yani, genelde arsa işleri olumlu etkiler ben bilmiyordum arsa olayını, bilanço yüzünden değil demekki bu hareketlilik.
    Ben farklı bir beklentiyle yaklaşıyordum hisseye ancak fiyatlamanın önemli bir kısmı arsadan geliyor anladığım kadarıyla.

ACSEL'in ürünleri arasında deterjan, ecza, gıda(özellikle un dikkatimi çekti) gibi ürünler mevcut. Şuan bunların son satıcılarının borsada nasıl işlem gördükleri ortada. Bunların ham madde sağlayıcısı ise üretim miktarını yakın bir zamanda arttıran ACSEL ve şirket her çeyrek bir önceki çeyreğe göre çok daha fazla ciro yapıyor. Bu beklentilerle hissenin çarpanları kendi ortalamasına gelince ilgimi çekmişti ancak 2 gün üst üste tavan gitti, yine kriz öncesi çarpanlarına döndü hisse. yüksek fiyatlamanın ne kadarı arsa, ne kadarı beklenen bilanço, orası muamma.

5. Arkadaşlar arsa konusunda bir iki kelam la görüşüm şu ,bir haber duyulmuşsa onun artık etkisi kalmamıştır ,çünkü haberler maalesef hele Türkiye'de buna sanırım hepiniz ol masada çoğunuz katılır ,önceden birileri haberi alır haber çıkınca artık önceden içeriden haber alanlar kağıdı alacakları kadar almış ve kağıdı belirli bir seviyeye getirmiş olurlar ondan sonrasını piyasa kendisi belirler. Şimdiki hareketin arsayla alakası yok bence arsa haberi çıkalı aylar oldu ,olan oldu yani olacağı kadar bu hareket şirketin bu kriz döneminde bile durmadan (üç vardiya )çalışmasının sonucunda geçmiş yıllara göre daha parlak bir bilanço açıklamasının beklentisiyle dir. belli ki iyi bir bilanço beklentisiyle oluşacak önü açık yukarı yönlü bir hareket genel anlamda kabul görmüş ki hisse artan bir işlem hacmiyle atağa geçti ,arsa olayına dönersek bu beklenmedik bir günde bir anda olacak bir gelişme olacak ve joker olarak her kesin aklında gerçekleştiği an hissede olanlarada ayrıca ne mutlu demek lazım daha şimdiden

6. Hayır yanılıyorsunuz bence. Bu arsa olayı uzun süredir var. Ve ilk haber çıktığını hareketini yapmıştı. Benim fikrim bu arsanın koronadan önce satılma olasılığı koronadan sonra satılma olasılığından daha az. Şu an kimse 55 milyon verip te bu kriz döneminde arsa alma eğiliminde olmaz diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Ben farklı bir beklentiyle yaklaşıyordum hisseye ancak fiyatlamanın önemli bir kısmı arsadan geliyor anladığım kadarıyla.

ACSEL'in ürünleri arasında deterjan, ecza, gıda(özellikle un dikkatimi çekti) gibi ürünler mevcut. Şuan bunların son satıcılarının borsada nasıl işlem gördükleri ortada. Bunların ham madde sağlayıcısı ise üretim miktarını yakın bir zamanda arttıran ACSEL ve şirket her çeyrek bir önceki çeyreğe göre çok daha fazla ciro yapıyor. Bu beklentilerle hissenin çarpanları kendi ortalamasına gelince ilgimi çekmişti ancak 2 gün üst üste tavan gitti, yine kriz öncesi çarpanlarına döndü hisse. yüksek fiyatlamanın ne kadarı arsa, ne kadarı beklenen bilanço, orası muamma.

7. Ayni anda benzer şeyleri yazmışız:) Nasreddin hoca misali aşağısı da kabulumuzdur :)
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar arsa konusunda bir iki kelam la görüşüm şu ,bir haber duyulmuşsa onun artık etkisi kalmamıştır ,çünkü haberler maalesef hele Türkiye'de buna sanırım hepiniz ol masada çoğunuz katılır ,önceden birileri haberi alır haber çıkınca artık önceden içeriden haber alanlar kağıdı alacakları kadar almış ve kağıdı belirli bir seviyeye getirmiş olurlar ondan sonrasını piyasa kendisi belirler. Şimdiki hareketin arsayla alakası yok bence arsa haberi çıkalı aylar oldu ,olan oldu yani olacağı kadar bu hareket şirketin bu kriz döneminde bile durmadan (üç vardiya )çalışmasının sonucunda geçmiş yıllara göre daha parlak bir bilanço açıklamasının beklentisiyle dir. belli ki iyi bir bilanço beklentisiyle oluşacak önü açık yukarı yönlü bir hareket genel anlamda kabul görmüş ki hisse artan bir işlem hacmiyle atağa geçti ,arsa olayına dönersek bu beklenmedik bir günde bir anda olacak bir gelişme olacak ve joker olarak her kesin aklında gerçekleştiği an hissede olanlarada ayrıca ne mutlu demek lazım daha şimdiden

8. Hayat normalleşmeye döndüğünde insanlar bahçesi olan evlere,toprağa çok büyük talepleri olacak artık toprak çok değerli şirket arazi satışını bir daha gözden geçirmesi lazım duyan duymayana haber versin toprağınızı satmayın gelecek toprakta

Sayfa 341/800 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •