Sayfa 341/1002 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Cidden sıkmadı mı bu yaptığın herzevekillik.
    Meşazını aldım dostum.
    Yoksa mesaj mıydı?
    Son düzenleme : Market Soul; 11-06-2021 saat: 11:29.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2. Merhabalar,

Sn.Yuji'nin stopaj tablosu hala güncel mi?

https://docs.google.com/spreadsheets..._home&ths=true

3. Borsada bankacılık hisselerindeki kımıldama ve genelde ise düşük hacim vardı. Usdtry satışı hacmi kadar bist100'e giriş oluyor. Bu gözlenebiliyor. Borsaya girmek isteyen dövizdeki yerlinin, bir miktar tl talebi kaynaklı satışı olduğunu düşünüyorum./dxy desteği de var/ Ama genel olarak 8.-8.40 arası dolarda long pozisyon için bence ciddi kademeli alım fırsatı yaratıyor. 8.50 desteği teknik destekti, ama 8'ler temel destek, haber, reform vs. gibi çok bariz değişiklikler gerek.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Nisan ayı boyunca da böyle düşüş yaşamış. Son düşüşlerden sonra çıkışlar olmuş. Muhetmelen de devam ediyordur. TCD yi ben de taşıyorum. Şimdilik sabır ediyorum. Biliyorsunuz fonun büyüklüğü 300 milyonlardan 1.4 milyara dayandı. Bu fon yönetimini zorladı mı bilemiyoruz. Böyle devam ederse çıkışlar hızlanarak devam eder. Çünkü insanlar bu fonun performansına güvenerek aldı. Ama şu an hayak kırıklığı. Geçmişte de böyle dönemler yaşadı ama durumu düzeltti. Yine öyle olmasını umuyoruz. Sinirini bozup sağlığından olma finans para kazanılır kaybedilir. Önemli olan sağlık. Bol kazançlar.
    Merhaba ,
    insanların değişken fon almasının ana sebebi değiştirebilmesi idi. Burada ,hisse senedi oranını "piyasa yükselecek" beklentisi içerisinde azaltmıyorlar sanırım. Bir açıklama veya bilgilendirme de yok sanırım. Ben hisse arttır azalt , gir çık yapmamak için değişken fon aldım ama DEĞİŞMEDİ.

dovız bozup 2.el ve sıfır araç alımı yogun.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Borsada bankacılık hisselerindeki kımıldama ve genelde ise düşük hacim vardı. Usdtry satışı hacmi kadar bist100'e giriş oluyor. Bu gözlenebiliyor. Borsaya girmek isteyen dövizdeki yerlinin, bir miktar tl talebi kaynaklı satışı olduğunu düşünüyorum./dxy desteği de var/ Ama genel olarak 8.-8.40 arası dolarda long pozisyon için bence ciddi kademeli alım fırsatı yaratıyor. 8.50 desteği teknik destekti, ama 8'ler temel destek, haber, reform vs. gibi çok bariz değişiklikler gerek.
    Dolar/TL görüşlerine katılıyorum sn hellistheothers.

Temel tarafta, rezerv durumu, turizm/imalat gelirleri, salgının durumu, Abd faizlerinin daha da yukarı gitme ihtimali, yurt içi/yurt dışı siyasi gelişmeler vs. hala kırılganlıkta masada duran meseleler.

Teknik taraftada 8 psikolojik seviyesi, 50 günlük üssel ortalama 8,30 ve özellikle 200 günlük üssel hareketli ortalama 7,76(hergün yükselmeye devam ediyor.) ciddi destek seviyeleri.

Saygılar.

7. Beni araç niye satılmıyor o zaman

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    dovız bozup 2.el ve sıfır araç alımı yogun.
    Benim araç niye satın alın miyor.o zaman tarcanlarda ekspertiz daha ne yapalım

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 341/1002 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •