Sayfa 341/891 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Tahtacı 1.02 mi son numaran bırak artık bir avuç yatırmcı kalmışız hissende bizede biraz kazandır .. Yıllardır seni fonlamışız okadar da olsun yol ver gitsin . Illa diger iştiraklerdeki gibi tulum çıkarmanın derdindesin yazık diyorum bu ülkede yatırımcı olmaya çalışan bizlere
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

2. scdxggzdxzzgrsaFftusgff2fxzfbczdbcseehivszruh itriggxd#vdfhh

3.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Evet. Endeks güzel tepki verdi ama hisse vermedi. Bu hareketi yapacağını tahmin ediyordum hisse 1.32 lerdeyken. Ama kendimi inandıramadım. 1.20 lerden aşağı inmez. Çok fazla mesafe var dedim. Ama maalesef geldi düşündüğüm yere. 10 yıllık çanağı tamamlıyorlar gibi.
    Önümüzdeki bir kaç gün hafif satıcılı yatay seyir, önümüzdeki birkaç ay hızlı yükseliş bekliyorum. Tabi bu tahmin. Koronanın hızı endişelendiriyor. Düşüşler alım fırsatı olur gibi. Ne olacağını zaman gösterecek. Bol kazançlar.
    Şimdi bu 1.10 seviyeleri çok önemli hale geldi. Kritik bir seviye gibi görünüyor. Buradan hafif hafif toparlayıp sonra yukarı doğru hızlı bir hareket mi gerçekleştirecek yoksa bir ayı tuzağıyla çıkıyormuş gibi yapıp sonra yönünü aşağı çevirip düşüş trendine mi girecek?

4.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    scdxggzdxzzgrsaFftusgff2fxzfbczdbcseehivszruh itriggxd#vdfhh
    Şifreyi aldık husus İhlas önce 20 cent sonra da 30 cent olacak.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Özet Bilgi
    Esas Sözleşme Değişikliği Onayı İçin SPK'ya Başvuru hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    İlgili Şirketler
    IHLAS
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    01.09.2020
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    1.000.000.000
    Mevcut Sermaye (TL)
    665.538.887
    Ulaşılacak Sermaye (TL)
    1.000.000.000
    Bedelli Sermaye Artırımı (Rüçhan hakkı kullandırılarak)
    Pay Grup Bilgileri
    Mevcut Sermaye (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%)
    Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (TL)
    Verilecek Menkul Grubu
    Verilecek Menkul Kıymet
    Nevi
    Rüçhan ISIN Kodu
    Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL)
    İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    IHLGM, TRAOKANT91B5
    665.538.887
    334.461.113,000
    50,25418
    1,00
    IHLGM, TRAOKANT91B5
    Hamiline
    IHLGM(RÜÇHAN), TRRIHMD00032
    4.958.907,502
    Mevcut Sermaye (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%)
    Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL)
    İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    TOPLAM
    665.538.887
    334.461.113,000
    50,25418
    4.958.907,502
    Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama
    Ortaklarımızdan İhlas Holding A.Ş. sermaye artırımı işleminde satılamayıp kalan pay olması halinde, alım taahhüdünde bulunulmuştur.
    Rüçhan Hakkı Kullanımı Başlangıç Tarihi
    19.10.2020
    Rüçhan Hakkı Kullanımı Bitiş Tarihi
    02.11.2020
    Para Birimi
    TRY
    Bildirilmesi Gereken Diğer Hususlar
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    Ana Sözleşmenin Sermaye Maddesinin Tadiline İlişkin SPK Başvuru Tarihi
    13.11.2020
    SPK Başvuru Tarihi
    21.09.2020
    SPK Başvuru Sonucu
    Onay
    SPK Onay Tarihi
    15.10.2020
    Artırılan Sermayeyi Temsil Eden Payların Niteliği
    Kaydi Pay
    Ödeme Tarihi
    21.10.2020 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    20.10.2020 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.
    Ek Açıklamalar
    10.11.2020 tarihinde yapılan açıklamamızda belirtildiği üzere; Şirketimiz esas sözleşmesinin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 6. maddesinin değişikliğine ilişkin uygunluk görüşü alınması için Sermaye Piyasası Kurulu'na bugün (13.11.2020) müracaat edilmiştir.

6. Mücahit Ören ve zalim spek,yıllardır hamallığını yaptığım ihlas holding hisselerimi bir şekilde zorla gasp ettiniz üstüne üstlük 1.32 +19+18+17 tl den alıp maliyet iyileştirmeye gittim öyle bir tuzak kurdunuzki yüklü zararla 1.09 tl den kaçmak zorunda kaldım devre kesiciyi gördüğümde yoksa yine 1.01 lerimi göreceğiz diye yani ben hayrını göremediğim alavere dalavereler çevirip aldığınız hisselerin sizde hayrını görmeyin amerikan vatandaşi mücahit Ören..Ama şunu unutma Türkiye'ye ve vatandaşlarını hayrı olmayan mücahit Allah'ın tuzakları çok farklıdır herşeyini hatta sağlığını kaybedersinde ne olduğunu analayamazsın bile işte o zalimler için hazırlanan tuzaklara vurasınız inşallah çoluk çocuğumun rızkını çaldın be vicdansız herif bu günde bana nazire yapar gibi 1.17 tl'yi gösterdin..Dayanabilen ,güçlü olabilen,cenk meydanını terk etmeyen arkadaşlarıma bundan sonrasında hayırlar,bereketler nasip eylesin Rabbim kazançlarınız bol olsun dilerim siz kazanın bari..TTolga ve albul72 kardeşlerim herşey için sağolun varolun bana manevi destek oldunuz sizde ömürlü olun..Başkent'im çok haklısın, ayrıca hakkını helal et hep o zalimlerin yüzünden birbirimize kırıcı olduk ama özür dilemek erdemliliktir özrümü kabul et..

7.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Mücahit Ören ve zalim spek,yıllardır hamallığını yaptığım ihlas holding hisselerimi bir şekilde zorla gasp ettiniz üstüne üstlük 1.32 +19+18+17 tl den alıp maliyet iyileştirmeye gittim öyle bir tuzak kurdunuzki yüklü zararla 1.09 tl den kaçmak zorunda kaldım devre kesiciyi gördüğümde yoksa yine 1.01 lerimi göreceğiz diye yani ben hayrını göremediğim alavere dalavereler çevirip aldığınız hisselerin sizde hayrını görmeyin amerikan vatandaşi mücahit Ören..Ama şunu unutma Türkiye'ye ve vatandaşlarını hayrı olmayan mücahit Allah'ın tuzakları çok farklıdır herşeyini hatta sağlığını kaybedersinde ne olduğunu analayamazsın bile işte o zalimler için hazırlanan tuzaklara vurasınız inşallah çoluk çocuğumun rızkını çaldın be vicdansız herif bu günde bana nazire yapar gibi 1.17 tl'yi gösterdin..Dayanabilen ,güçlü olabilen,cenk meydanını terk etmeyen arkadaşlarıma bundan sonrasında hayırlar,bereketler nasip eylesin Rabbim kazançlarınız bol olsun dilerim siz kazanın bari..TTolga ve albul72 kardeşlerim herşey için sağolun varolun bana manevi destek oldunuz sizde ömürlü olun..Başkent'im çok haklısın, ayrıca hakkını helal et hep o zalimlerin yüzünden birbirimize kırıcı olduk ama özür dilemek erdemliliktir özrümü kabul et..
    Üzüldüm senin için.Satmasaydın zarada değildin ama güvenemedin son söz malsahibinindir herzaman.Herşeyin sahibinin de olacak elbet sonsözü.Umarım istediğin gibi olur bundan sonra hayat senin için.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 341/891 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •