Sayfa 343/520 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Kimse bir yere gitmedi hatta herkes varını yoğunu koyup alttan ilave etti
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Kimse bir yere gitmedi hatta herkes varını yoğunu koyup alttan ilave etti
    Bu kadar çok küçük yatırımcı varken , biraz zor gider diye de , insanın aklına geliyor ama , döke döke gider herhalde.

https://www.borsagundem.com/haber/sp...-koydu/1381211

SPK bey NİBAS a el koymuş...düşenlere el koymaz.çıkanlara el koyar...iyi tarafından bakmaya çalışışırsak bizimkinin başına da böyle bir şey gelmesin diye Galip belki edımlarını daha dikkatli atar...6 ay botunca işlem yapamamak ne demek elinde % 5 bulunduranlar için....oy oy,....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Hisse piskolojik olarak bugün 0,84 , 0,85 arasında hisse dağıttılar. Hemde 33 milyon lot 1 milyon ile tavan olsa anlardım ancak bu kadar hacimle +11 değil + 20 yapsa kafamdaki sorulara cevap bulamadığım için orta ve uzun vadede pozisyon alamıyorum piskolojik olarak o 33 milyonu satanların aklı mı yok yoksa biz mi çok mu zekiyiz.. Yarın bir gün 0,84 aşağıya kırıldığında o kademede alanlar panik yapıp satacaklar hisseye dipyaptıracaklar benim için çıkış yeri 1 tl ve üstüdür şirket sahiplari artık şirketi soymaktan vazgeçerse çok memnun kalırız daireleri satmıyor devamlı bedelli yapıyor. Ayıptır günahtır... Artık bir açıklama yapın ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    https://www.borsagundem.com/haber/sp...-koydu/1381211

SPK bey NİBAS a el koymuş...düşenlere el koymaz.çıkanlara el koyar...iyi tarafından bakmaya çalışışırsak bizimkinin başına da böyle bir şey gelmesin diye Galip belki edımlarını daha dikkatli atar...6 ay botunca işlem yapamamak ne demek elinde % 5 bulunduranlar için....oy oy,....
    Beter olsunlar. İnşallah , Galip bundan ders alır da bizim kağıdı , yavaş yavaş olması gereken değerine getirir.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu kadar çok küçük yatırımcı varken , biraz zor gider diye de , insanın aklına geliyor ama , döke döke gider herhalde.
    Bu tahta biraz zor gider,takaslara bakarsan tamamen bugün al satla tahta dönmüş dün tahmin ettiğim gibi oldu,metro tahtayı stabil tutmak için diblenmeye çekildi şekerdeki biraz satışını yaptı,zaten dikkat edersen investte felan millet çıldırmış başka tavana gidiyor diye kaos ortamı gitmiş yerine 3 olur 5 olur 10 olur yorumlar başlamış ve baya ky girdiği kesin
    Bana göre yine iyi kapadı inş yarın metro sahneye çıkmaz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    hiç kimse kalmadığı gibi yeni giren de yok galiba
    75 den alıp 86 dan satıp 81 den tekrar aranızdayım hayırlı olur inşallah ...

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Bu tahta biraz zor gider,takaslara bakarsan tamamen bugün al satla tahta dönmüş dün tahmin ettiğim gibi oldu,metro tahtayı stabil tutmak için diblenmeye çekildi şekerdeki biraz satışını yaptı,zaten dikkat edersen investte felan millet çıldırmış başka tavana gidiyor diye kaos ortamı gitmiş yerine 3 olur 5 olur 10 olur yorumlar başlamış ve baya ky girdiği kesin
    Bana göre yine iyi kapadı inş yarın metro sahneye çıkmaz
    Nibaş ın başına geleni gören Galip , artık istediği gibi at oynatamaz. Çok yükseklere çıkması zor görünüyor.

Sayfa 343/520 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •