Sayfa 345/717 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. 11-12-13-14 olmak üzere 4 kademede 25m. var 2-3 aydır kademelerine bakarım bu kadar dar marjda yığdıgını ilkkez gördüm...bu arada gazetede düğmeye basıldı gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Faruk abinin ailesinin veya akrabalarının forumda olacağını sanmıyorum abi.
    Selam;

telefonla görüşürken onu bazı telegramda gruplara almıştım.
    telefonunu ailesinden biri kullanıyor sanırım.
    cünkü bazen gruplara girdigi vea cevrimiçi oldugu bilgisini görüyorum.
    ayrıva mevcut hisselerini ortagı veya kardeşi varsa yönetiyor olabilir fikri ile yukarıda sormuştum.
    bu vesile ile Tekrar ALLAH Rahmet eylesin
    Forumda olmadıgının teyyidini almış olduk.
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

3.  Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    Iki hissem var ihyay ve parsan
    Teşekkür ederim Ali bey cevabınız için
    al sat tut tavsiyesi olarak degil ama 2 hissenizde begendigim ve takip ettigim hisse
    umarım kazançlı cıkarsınız
    hayırlı işleriniz olsun inşallah
    selamlar
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

4. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ortlar...

6. günlük...

7. saatlik..

8. ky. anketi yapmıştım sonuç bu şekilde...

Sayfa 345/717 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •