Sayfa 345/981 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne arzu ediyorsunuz?

Dolar kuru yükselsin diye bölgede bir savaş falan mı?

Hiç bir iyileşme, insandan yana olan bir veri dolarcıları mutlu etmiyor gibi bir izlenim yaymaktayız buradan tüm foruma...

Ülkemiz normalleşsin, üretim iş aş artsın.

Bizler zarar edelim.

Benim düşüncem de bu.
    Bora Bey,
    kendi kendimize olumsuz senaryo üretiyoruz diyorum savaş çıksın yazmıyoruz herhalde dimi ?
    sanırım hiç youtube kanallarından gündeme dair haberleri izlemiyorsunuz
    üretim olmadan hiç bir şekilde kalıcı düşüşler beklemeyin dolardan saman ithal eden sığır ihtal eden bir toplum haline gelmişiz biraz da ülke normalleşsin derken lafta değilde hükümetin icraatlerine bakmak lazım bu yüzden ben yatırımımı dolar üzerinden yaptım buralardan da maliyet düşürmeye devam fakat demek istediğim olumsuz haberlerle düşmüyor artık dolar kafasına göre takılıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Bora Bey,
    kendi kendimize olumsuz senaryo üretiyoruz diyorum savaş çıksın yazmıyoruz herhalde dimi ?
    sanırım hiç youtube kanallarından gündeme dair haberleri izlemiyorsunuz
    üretim olmadan hiç bir şekilde kalıcı düşüşler beklemeyin dolardan saman ithal eden sığır ihtal eden bir toplum haline gelmişiz biraz da ülke normalleşsin derken lafta değilde hükümetin icraatlerine bakmak lazım bu yüzden ben yatırımımı dolar üzerinden yaptım buralardan da maliyet düşürmeye devam fakat demek istediğim olumsuz haberlerle düşmüyor artık dolar kafasına göre takılıyor.
    erdixx bey;

Şu başlıkta sürekli dolatr kurunun düşmesinden şikayet eden yazılar yazmaktasınız.

Eğer bir haksızlık yapmıyorsam başka bir paylaşımınızı görmedim.

Madem makro veriler bu kadar dolar kurunun aleyhine, dolar mutlaka çıkmalı (ya da çıkacak) o zaman bu kadar telaş niye?

Bakın misler gibi yapmışsınız analizini, almışsınız dolarınızı çekilin köşenize sakince bekleyin.

Değil mi?

Ya da boşver bu rasyonel yaklaşımları...

Nasolsa dolar kuru düştükçe ağlamaya devam.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne arzu ediyorsunuz?

Dolar kuru yükselsin diye bölgede bir savaş falan mı?

Hiç bir iyileşme, insandan yana olan bir veri dolarcıları mutlu etmiyor gibi bir izlenim yaymaktayız buradan tüm foruma...

Ülkemiz normalleşsin, üretim iş aş artsın.

Bizler zarar edelim.

Benim düşüncem de bu.
    Trendi doğru tespit etmek ve politikaları eleştirmek ile "kötü bir şey olsa da dolardan ve faizden kazansak" arasında çok fark var. Beni uzun zamandır rahatsız ediyordu 2. tutumda olan şahıslar. Size teşekkür ediyorum bu anlamda yaptığınız vurgunuz için.

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    erdixx bey;

Şu başlıkta sürekli dolatr kurunun düşmesinden şikayet eden yazılar yazmaktasınız.

Eğer bir haksızlık yapmıyorsam başka bir paylaşımınızı görmedim.

Madem makro veriler bu kadar dolar kurunun aleyhine, dolar mutlaka çıkmalı (ya da çıkacak) o zaman bu kadar telaş niye?

Bakın misler gibi yapmışsınız analizini, almışsınız dolarınızı çekilin köşenize sakince bekleyin.

Değil mi?

Ya da boşver bu rasyonel yaklaşımları...

Nasolsa dolar kuru düştükçe ağlamaya devam.
    ağlama yok keşkeler var Bora Bey =)

5. ötv indirimi sona ermiş, ya devlet çevreci takılmaya başladı araba satışı azalsın istiyor, ya da otomotiv sanayi topu dikecek artık ne yerse yesin derecesindeler.

6.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ötv indirimi sona ermiş, ya devlet çevreci takılmaya başladı araba satışı azalsın istiyor, ya da otomotiv sanayi topu dikecek artık ne yerse yesin derecesindeler.
    Sektördekiler daha kapsamlı bir indirim haberini bekliyorlar. kdv +ötv cinsinden

7. 5.65 stopları da patlatıldı fx'te az önce.

8. Rxpu adamlar sürekli vurup vurup çekmiyor. Hep vuruyor. Önümüzde ne gibi beklentiler var yazında onlarla umutlanalım.

Sayfa 345/981 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •