Sayfa 345/445 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Pazartesi itibariyle hulku garan biraktim gsdho almaya karar verdim ��
    yalnız bu halk ve garan gibi uçup kazmaz haberin olsun hatta günlerce haftalarca yerinde sayabilir bu uzun vade yatırımlık bir hisse sonra neden gitmiyor diye sinir olabilirsin yatıırm kararını ona göre ver hissenin rasyolarının çok iyi olması hemen uçacağı anlamına gelmiyor malesef ama uzun vadede garandan bile çok kazandırabilir

mesela adese 33 milyon zararda ama hisseler kısa zamanda %550 prim yaptı yani bazen kötüler uçabilir ama bu iyi şirket oldukları anlamına gelmez uçarken birden tahtaları bile kapanabilir genel için söylüyorum
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    gsd holdingin patronunu bir yere not alın.
    bazı şeyler ucuz kalmaya mahkumdur.
    ya da elinizdekini ucuzlatmaya ayarlıdır.
    eskiye takılıp kalmamak lazım sdho patronu herkes kötülüyor evet haksızlar diyemem ...

ancaaaak sezarın hakkını sezara vermek lazım...

gsdho önceden elinde tekstil bank varken iyi karlar yazamıyordu yıllık karı 15-20 milyonu geçemiyordu hal böyle olunca temettüde veremiyordu hisselerin değeride yükselemiyordu herkesde isyan ediyordu halada ediyor ...

peki bankayı satınca ne oldu turgut yılmaz doğru işler yapmaya başladı ama bunu kimse görmüyor nedense herkes eskiye takılmış kalmış..

peki ne yaptı turgut yılmaz önce banka karından çok çok çok yüksek oranlı bir temettü verdi hisseler bölünmeden hisse başına tam tamına 24 kuruş temettü verdi bu manyak bir temettü o günkü fiyatla %20 ye yakındı sonra nemi yaptı bir daha hisse başına 24 kuruş temetü vardi oda manyak bir rakam yani 2 yılda tam 48 kuruş temettü verdi hisse başına ekle bakalım şimdiki fiyata bölünmüş haline üstelik bunu yağarken gsdho nun halka açıklık oranı çok yüksekti yani halka açıklık oranı yüksek oldumu patronlar temettü vermez yada çok az verir ama o beğenmediğin patron dehşet bir temettü verdi

sonra nemi yaptı geri alım yaptı hemde 2 sefer

sonra nemi yaptı bedelsiz yaptı %80

bu temettüleri ve bedelsizleri koy bakalım gsdho fiyat ne çıkıyor

şimdi patron şirketi iyi yönetiyor iyi işler yapıyor ama henüz gören yok ama görecekler merak etme

hatırlarsan dolar 7,00 lara yakınken bir video paylaşmıştım ne diyordu yazar atilla yeşilada ekimde papaz gider dolar yıl sonu 5,50 olur diyordu yanlış hatırlamıyorsam kadir inanır bile güler diye irono yapmıştın

ama yıl sonu olmadan dolar 5,30 oldu kadir inanır bile inanmak zorunda kaldı

işte gsdho yada patronunada bir gün birileri inanmak zorunda kalacak ömrümüz yeterese ben bunlarıda o zaman hatırlatacam

önyargılardan vazgeçin
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

önyargılarımız yok.
    eylemleri yargılarız.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

şeker yatırımın bir çalışması,
    https://www.sekeryatirim.com.tr/Aras...et-karlari.pdf

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    önyargılarımız yok.
    eylemleri yargılarız.
    önyargılarımız yok diyorsun ama dolar 5,50 olur dedi adam

kadir inanır bile güler demiştin...

şimdi ben bile gülüyorum dolar 5,50

gsdho patronu için kötü diyorsun gsdho ucuz kalmaya mahkundur diyorsun bende zamana bırakalım diyorum...

zamanı gelince dolar gibi onada gülerim

ayrıca gsdho teknik olarak ucuz değilki rasyoları düzeldiği için temel olarak ucuz kalıyor buda şirketin kötüye değil iyiye gittiğini gösterir

2008 yılından beri gelen çok net bir yükselen trendi var

9 kuruştan bir başlamış yükselişe şimdi 74 kuruş ...

ama rasyoları hızla düzeldiği için bu fiyat bile çok ucuz kalıyor ama teknik olarak değil temel olarak orasını karıştımayalım lütfen

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    petkm hem saatlikte hem günlükte bolingerin dibine değmişti oradan bir tepki verdi şimdi 5,07 direnç oldu destekti biliyorsun 5,07 aşarsa bolinger orta bandı 5,29 lara kadar tepki devam edebilir 5,29- 5,31 direncini aşmayı başarırsa hedef 5,62 olur ama önce 5,07 aşabilecekmi ona bakmalı
    Petkim mi ..hiç sanmıyorum.. Yıl başınsan sonra belki.. Tahminim bu..toplucaklar daha

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Petkim mi ..hiç sanmıyorum.. Yıl başınsan sonra belki.. Tahminim bu..toplucaklar daha

zannetmiyorum derken?

ben petkimde 81 centleri bekliyorum ama aradaki tepkiler olacak 5,07 geçemezse zaten tl olarakda 5,70 ler potaya girer tabi 81 cent yatay kanal trend dibi ama noktası virgülüne olacak diye kuralda yok tabi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    zannetmiyorum derken?

ben petkimde 81 centleri bekliyorum ama aradaki tepkiler olacak 5,07 geçemezse zaten tl olarakda 5,70 ler potaya girer tabi 81 cent yatay kanal trend dibi ama noktası virgülüne olacak diye kuralda yok tabi
    Harekete geçmek için erken demek istedim..kaçacak durumu yok, toplayabildikleri kadar toplucaklardır..

Sayfa 345/445 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •