Sayfa 345/503 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Hayret! Yani bende takip ediyorum komplesini genelde satış gördüm oysa. nasıl olurda bir kata yakın alış farkı olur?? Şu anda fifti fiftiyimde yarın rtalb en azından açılışta tokatı çakacak yüzüme sonrasıda olur bu şekilde sanırım..
    Bu tahtada sana ekmek yedirmezler yeğeen.

Burası kurtlar sofrası.

Alış satışı bile ayırt edemezsin
    Virmanlar havada uçuşuyor. Ancak ordino kaydedecen ki göreceksin.

Alinterini yedirme , normal U30 hisseleri daha güvenli.

Strese girdiğine değmez

Önce sağlık
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Tayvan çin olayı vuku bulursa dünyanın umrunda olmaz covid miş vakaymış , örnek : Ukrayna - Rusya olayları .
    Asuzu yürüdü 13.5 dan 200 civarlara

İhracat yapan düşünsün .

Taiwan çin savaşı olursa, bizim ithalat azalır
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. California da Maymun çiçeği nedeniyle ohal olan edildi deniyor

Doğru mu

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    California da Maymun çiçeği nedeniyle ohal olan edildi deniyor

Doğru mu
    ABD'nin New York eyaleti ve San Francisco şehrinin ardından California eyaletinde de maymun çiçeği salgını sebebiyle "acil durum" ilan edildi.

5. https://youtu.be/D6r5ZH9YXgE

))

Akibet iyi olur inşaallah

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Bu tahtada sana ekmek yedirmezler yeğeen.

Burası kurtlar sofrası.

Alış satışı bile ayırt edemezsin
    Virmanlar havada uçuşuyor. Ancak ordino kaydedecen ki göreceksin.

Alinterini yedirme , normal U30 hisseleri daha güvenli.

Strese girdiğine değmez

Önce sağlık
    Yine kimsenin düşünmediğini yaptı
    Tavana doğru gitmesi düşünülürken eksi 4,5 yaptı.!

Benim yaş 53 dedim seninki kaç dedim söylemedin. İyisin hoşsunda senle aramızdaki bariz fark ben olduğum gibiyim sen hep ben bilirim tavrından taviz vermiyorsun. Bak söyledim Burvadan 13 kat aldım asansör düşüşü ile yarısını kaybettim dedim. Ne olmuş yani.. sırmalarımmı döküldü. Ben sana dayı demem çünkü dayı benim. Yani bende o konuda taviz vermem. Çünkü dayı olarak koca sülalenin eş e kliğini yapmışım. Verilecek taviz var şakada olsa verilmeyecek taviz var..

Ayrıca sana şöyle bir bilgide vereyim; hak etmediğin dayılığı sahiplenmeye kalkarsan illaki kendini bir miktar kandırırsın ve bunun kaybınıda yaşarsın.

Ayrıca ben dürüstsem milletin beni nasıl gördüğü umrumda bile olmaz. Çünkü milletide gördüm. Anlatmıştım millet beni 98 de rahmetli Mecnur yapmıştı! Aynı Şener Şen'in Namuslu filmi işte..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Yine kimsenin düşünmediğini yaptı
    Tavana doğru gitmesi düşünülürken eksi 4,5 yaptı.!

Benim yaş 53 dedim seninki kaç dedim söylemedin. İyisin hoşsunda senle aramızdaki bariz fark ben olduğum gibiyim sen hep ben bilirim tavrından taviz vermiyorsun. Bak söyledim Burvadan 13 kat aldım asansör düşüşü ile yarısını kaybettim dedim. Ne olmuş yani.. sırmalarımmı döküldü. Ben sana dayı demem çünkü dayı benim. Yani bende o konuda taviz vermem. Çünkü dayı olarak koca sülalenin eş e kliğini yapmışım. Verilecek taviz var şakada olsa verilmeyecek taviz var..

Ayrıca sana şöyle bir bilgide vereyim; hak etmediğin dayılığı sahiplenmeye kalkarsan illaki kendini bir miktar kandırırsın ve bunun kaybınıda yaşarsın.

Ayrıca ben dürüstsem milletin beni nasıl gördüğü umrumda bile olmaz. Çünkü milletide gördüm. Anlatmıştım millet beni 98 de rahmetli Mecnur yapmıştı! Aynı Şener Şen'in Namuslu filmi işte..
    Nickinizden dolayı öyle hitap ediyor sanırım.

Bu arada teknik olarak mndrs gibi hareket edeceğini düşünüyorum biraz buralarda oyalanir sonra yön yukarı şahsi fikrim.

8.  Alıntı Originally Posted by kalimuran Yazıyı Oku
    Nickinizden dolayı öyle hitap ediyor sanırım.

Bu arada teknik olarak mndrs gibi hareket edeceğini düşünüyorum biraz buralarda oyalanir sonra yön yukarı şahsi fikrim.
    Nicinden dolayı değil. Ezel bey zarar ettiğinden ağzı kulaklarına vararak yazılan yazılar olduğunu düşünüyorum. Tahta yapiciya calisan Pişkin ukala bir tip benim gözümde.

.

Sayfa 345/503 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •