Sayfa 347/882 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 7050 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Bu arada dezavantanlari yok mu? Var.
    Yabanci para pozisyonu ciddi ekside. Fakat ihracat yaptigi icin bu olumsuzlugu absorbe edecegini dusunuyorum.
    Halka aciklik orani resmiyetde cok dusuk, reelde ise berbat. Bu da satilacak %5 ile rahatlar umarim.
    Bu arada yukarda ki yoruma, yatirim yapma sartinida koymaliyiz ki, sayin Human01 in aldigi cevaba gore satislarimizi %20 etkileyebilecek bir yatirimdan bahsediyoruz vesbe icin.
    Ben daha once fulle yakin 3 hisseye girmistim.
    180-260 hareketinde egeen.
    2.6-4.00 hareketinde hekts
    Ve 1.4 alka
    Egeen ve hekts da muvaffak olmustum.
    Alkada ise not indirimi mubabbetine tum pirtfoyu bosaltmistim. Sonra nerelere gitti sizde biliyorsunuz. Gerci ben 2.5 da satardim. Hedefim oraydi.
    Neyse simdi ise 4.kez fulle yakin portfoyle vesbeye giriyorum.
    Borsada en onemli meziyetin sabir, en onemli gucun para oldugunu unutmamak lazim.
    Sabrinizda, paranizda bitmemeli.
    Para nasil bitmicek derseniz, 100 liran varsa once 30 tl lik sonra dusunce 20 tl lik sonra dusunce 10 tllik sonra dusunce 5 tllik, sonra yine 5tllik, sonra 1 gibi gibi.
    100milyonun varsada ayni.
    Sabir ise soyle oluyor, borsaya ihtiyaciniz olan parayi degilde birikimlerinizi koyduysaniz ve elinizdeki kagidin degerini biliorsaniz ve bana en kotu temettusude yeter diyorsaniz, sabir zaten kendiliginden geliyor. Dustukce alip seviniyorsunuz.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Saygılar bizden. Değerli yorumlarınızı seviyoruz. Yazdıklarınıza katılıyorum

2. denizbank fk 28 olmuş pd ise 11 milyar usd.garanti fk 4,5 işbank fk 3,5 ve pd leri 6 ve 3,8 milyar usd. bu kadar farkın gerçek bir açıklaması varmı ? sanırım yok
    borsamızın ne kadar tutarsız olduğu her sökterden görülebiliyor..
    bankacılıkta hal bu şekilde iken burada neyi tartışıyoruz ki 😔

3.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    denizbank fk 28 olmuş pd ise 11 milyar usd.garanti fk 4,5 işbank fk 3,5 ve pd leri 6 ve 3,8 milyar usd. bu kadar farkın gerçek bir açıklaması varmı ? sanırım yok
    bankacılıkta hal bu şekilde iken burada neyi tartışıyoruz ki
    Bankayla sanayi şirketi bir olurmu bankalar kar payı verse bile 2 krs yasa 5 krs kar veriyor vesbe geçen sene ne kadar kar dağıttı bu sene nekadar dağıtacak bankalarla vestel beyaz kıyaslanamaz sayın ortak

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tahtada hisse az olduğu için cakallar kafasına göre dans ediyor cakallarin hükmü kurt ayağa kalkana kadar

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ve eldeki para ile alımlar tamam , ortalama 12 tl oldu
    şimdi temettüye kadar aldığım kadar daha almalıyım , hayırlısı bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    denizbank fk 28 olmuş pd ise 11 milyar usd.garanti fk 4,5 işbank fk 3,5 ve pd leri 6 ve 3,8 milyar usd. bu kadar farkın gerçek bir açıklaması varmı ? sanırım yok
    bankacılıkta hal bu şekilde iken burada neyi tartışıyoruz ki ��
    Gün gelir denizbank gibi bu da 28 fk dan işlem görür ama vesbe de peruklunun baskısı var. Ne zaman peruklu yol verir o zaman denizbank gibi bir hareket çeker. Hikayesi var zaten.

7. [IMG] [/IMG]

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Demek ki seçime kadar piyasayı olumlu havada tutmaya çalışacaklar. Bu iyi. Hatta şimdi bu ÖTV gazıyla bilançoya kadar 13-14 üstüne atsa, bilanço sonrası tam mangal sefası...

Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi bildiğini yapar.

Sayfa 347/882 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •