Sayfa 347/434 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon
Arama sonucu : 3472 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Emek için çok takdir ediyorum ama kendi adıma fikrimi ve gözlemlerimi belirteceğim. 13 yıllık Karsan yatırımcısı ve al satçısı olarak. Karsan tekniğe uygun hareket etmez. Bunu zamanla görür ve anlarsınız. tek hikayesi vardır Amerikan rüyası. Onun dışında teknik temel bilanço borçluluk yurtiçi ihale anlaşma vs sadece gün içi trade malzemesi olarak kalır açıldığı yerden kapanır. Şansı ve sabrı olup büyük hayaller kurmayana ekmek çıkıyor yani uzun lafın kısası. Kalın sağlıcakla.

2. Eskiye bişey demem pandemi süreci koca bankalar sanayii şirketleri hala gereken primi yapamamışken o zamanlar gördüğü zirveyi nerede ise * 2 gördüğü en düşüğü *3 yapmış.Daha ne yapsın?Patronunu zerre sevmiyorum. Bence yakın zaman için hisse performansına o kadar da haksızlık etmeyin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Tabiki kesinlikle haksızlık etmek olmaz ben hayatımın üçte birini 3.20 olsa da Cabrio 3.20 BMW alsam hayaliyle geçirdim 🙂

4. Sonra yaş 38 oldu bedava verseler binmem utanırım 🙂

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    polemik yaratmak istemeyene bak sen. Tupraşta haldun hocaya karşı canısiperhane olamazcı tayfası. başkada sözüm yok.

6.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Sonra yaş 38 oldu bedava verseler binmem utanırım ��
    Daha gençsin bişey olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    polemik yaratmak istemeyene bak sen. Tupraşta haldun hocaya karşı canısiperhane olamazcı tayfası. başkada sözüm yok.
    Eyvah eyvah şimdi Haldun hoca ile başedebilmek için bir de mürid mi edinmemiz lazım! İşte o zaman ben pes ediyorum. Sahne kendisinin ama daha burada pek bir icraatını göremedik.

Bakmak ile görmek arasında fark vardır.. bir şeye 1 defa 5 defa 13 defa bakarsınız ama, göremezsiniz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 347/434 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •