Onemli Gunler Banner
Sayfa 348/426 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398 ... SonSon
Arama sonucu : 3404 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Sonra yaş 38 oldu bedava verseler binmem utanırım
    Taner Abi
    - sonra yaş 38 oldu derken
    huzurevinden mi bağlanıyon foruma abiii

Not: Yaşlılara sevgim saygım sonsuz olay tam anlamıyla MİZAH

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah şimdi Haldun hoca ile başedebilmek için bir de mürid mi edinmemiz lazım! İşte o zaman ben pes ediyorum. Sahne kendisinin ama daha burada pek bir icraatını göremedik.
    Müritlik tamda sizin durduğunuz yerde hocam. Başka yerde aramanıza hacet yok. Siz de biliyorsunuz. Ama özünde ne isen, ne söylüyorsan karşı tarafa o olmakla yaftala. Sizin en iyi becerdiği yanılgısına düştüğünüz şey. Üzerinize geçirdiğiniz yeni üslup imajınıza beğendim. Ümit ediyorum hep böyle kalır. Burada çakma ile idare edicen artık.

Ruhunu satan adam.

3. Ben bir ima için yazmadım o yazıyı.Bir espri yaptım.Bir bakın bakalım geçmişe ben burada ilk kez ne zaman yazmışım ya da üstadınız sow yapmış bir hissede ben orada ne zaman 2 kelime etmişim iyi bakın.

Ve çok ciddiyim burada henüz laftan başka icraatını göremedik tartışma çıkarmaktan önce bir icraatını görseydik.Benle ilgili yeni hiçbir şey yok hep aynıydım değişmeye de niyetim yok.Acaba birisi ile karıştırıyor olabilirmisiniz?

Değil burada özel hayatımda dahil ben kimse ile beraber hareket etmem bu işte hep tektim tek olacağım.Buradan başka da yazdığım sosyal mecraa yok.O yüzden bazı dediklerinizi ne anladım ne de üzerime alındım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Dünyada selamet ,ahirette saadet duasıyla..
    Kandilimiz mübarek olsun dostlar .

5. Neydi CUMHURIYET
    ÖZGÜRLÜKTÜ.
    KULA KULLUK ETMEYEN
    RUHUNU DEĞERLERINI SATMAYAN TÜM
    ÖZGÜR INSANLARIN 29 EKIM CUMHURiYET BAYRAMI KUTLU OLSUN .
    RUHUN ŞAD OLSUN ATAM .

Bu da benim şarkım

https://youtu.be/XKfSDe04BFo

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Kutlamanın zor olduğu, cumhuriyet kurucu değerlerinin içinin boşaltıldığı tarihsel bir dönemden geçsek de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, her şeye rağmen kutlu olsun.

Kendini anlatan değil, tarihin anlattığı büyük ÖNDER Mustafa Kemal Atatürk, önünde saygıyla eğiliyorum.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Bu sevimsiz polemiği sürdürme gibi bir niyetim yoktu. Fakat verilen cevaptan dolayı birkaç kelam söz etmemek de bazı parçalar boşlukta kalacak.

Başlamadan kısa not olarak şunu belirteyim. Bir hissede sadece yükselirken kazanç elde edilmez. Düşerken de iyi para kazanılabilir.

LunarSoul Bey, liberallerin pek sevdiği benim itici bulduğum Show(metinde kullandığınız anlam çerçevesinde) ve benzeri kelimelerinden uzak durarak birlikte hafızamızı tazeleyelim mi?

Zannedersem Ocak ayının ilk yarısı, Tüpraş 122 lira. Bu sırada Haldun bey tarafından foruma kısa bir açıklamayla birlikte, kağıdın hedef fiyatı 65 lira olarak öngörülen analizin bir parçası grafik düşer. Doğru mu?

Grafik foruma düşer düşmez hakaretler, galiz küfürler havada uçuşuyor. Özellikle 50 yaş üzerinde olduklarını tahmin ettiğim orta yaş grubu temel ve teknik olarak olamaz diyerekten koro oluşturdu mu? Siz de bu koroya hakaret çerçevesi dışında Elliott üzerinden bu olamazcı koroya katıldınız mı? İşi o kadar ileri götürdünüz ki, dünya da dahi elliottisyenin olmadığını söylediniz. Eminim şunda hemfikiriz. Bir şeyi eleştirebilmek için en azından azami o konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Dolayısıyla samimi olarak sizin iyi bir teknik analiz altyapısına sahip olduğunuzu düşünüyorum.

Mart ayı içerisinde Tüpraş 65 kusur fiyatına görerekten yukarı hareketine başladıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam 87, 91 gibi bir fiyat aralığı verdi. Hisse 96 lira gördü. Zannederim 86 ya da 87 gibi bir fiyata sattığını yazmıştı.

Haldun Bey, asıl haberi şimdi veriyordu. Foruma ikinci bir tam grafik koyaraktan analiz yorumuyla birlikte tüpraşın 2021 yıl sonu itibarıyla 36, 40 lira hedef fiyatı koydu. Tepki yine ocak ayındaki gibi. Bu kez yeni eklenen bir argüman da Türkiye mi batıyor ahvalindeydi. Siz de bu koronun içinde yerinizi aldınız? Doğru mu?

Birkaç kişi de aynı görüşü paylaşınca o günden sonra hissenin yukarı yönde en küçük kıpırdanışında ruh çağırır gibi 40 çılar nerde diye çağırmak gelenek hale gelmiştir.

Tüpraş 96 fiyatından sonra kaldığı yerden düşmeye başladı. Çok uzadı araya atlayarak sona geleyim. Tüpraş Ağustos ayında tekrar dip fiyatına yöneldiğinde Haldun bey 73 fiyatını vermişti. Bir süre sonrada forum paydaşlarınca10 dolar destek muhabbeti yürüdü zaten. Yukarı yönlü tekrar hareket başladığında hatırladığım kadarıyla 87 liradan sattığını belirtti. Akabinde de tekrar alım için ekim, kasım ayına bekleyeceğini belirtti. Hissede 96 liradan döndü.

Sizin tavsiyeniz üzere iyi baktım ve hisse net tarafından silinen ona yapılan hakaretler dışında hepsi forum arşivlerinde duruyor. Buradan şöyle bir sonuç da çıkmasın, baştan itibaren hatalı yanlış analiz, öngörüde de bulunabilirdi. Bundan doğal ne olabilir ki, kendini bilen insan için.

Yalnız 10 aylık süreçte sizinle ilgili dikkatimi çeken, borsada para kazanmanın zorluğundan, meşakkatten, robottan, tecrüben, bu işi ne kar iyi bildiğinizden, yeri geldiğinde doğru ya da hatalı forumda yayınlanan grafikleri eleştiriyorsunuz. Hepsine amenna, Fakat teknik analiz konusunda altyapısı sağlam biri olarak sizin bir tek teknik analizinizi görmedim. Eğer varsa ben görmediysem benim eksikliğim der, sizden seve seve özür dilemesini de bilirim.

Sizden bir ricam olacak, hazır yeri gelmişken geyik muhabbetinin (ifade bana ait değildir) yapıldığı, Haldun beyin laftan başka icraatını göremediğimiz bir ortamda Karsan a ait analiz grafik koyarmı sınız? Biz de hem bilginizden istifade etmiş hem de değerlendirmiş oluruz.

Bunu yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir satır da Bülent bey için söylemek isterim. Bülent bey, ben olsam karsan grafiğini değil, referans olarak gösterdiğiniz analiz grafiği geri çekerdim.

. Her ne yanıt verilirse verilsin kendi adıma bu polemiği burada sonlandırıyorum.

8. İyi de anlamadığınız beni o TÜPRŞ çılar ile aynı kefeye nasıl koyduğunuz?Bana ne TÜPrŞ ta olup bitenlerden ben bu kısmını anlayamadım?Burada laftan başka icraatını görmedik.Sizin kavrayamadığınız karşınızdakinin kalibresi.Ha çok merak ediyorsanız doas 800 ün sayfayı okuyun belki biraz fikir edinirsiniz.tartışan kim zaten? neden tartışayım?

Haldun beye selam madem o kadar başarılı ben buradada ondan analizler görmek isterim.Ben memnun olurum.Arkadaş 1 espriden nasıl buralara geldiniz maşallah kompozisyon ödevi gibi yazmışsınız.Benim bu kadar kafa yoracak zamanım yok kusurabakmayın.Haldun Bey'e selam işe devam....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 348/426 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •