Sayfa 348/450 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Galip ne yapmaya çalışıyor.Bir gün metro,bir gün mepet ve bugünde avturda hisse satışı gerçekleştiriyor.Akıllarda bu çakal tüm varlığını yurt dışına mı çıkarıyor.Devlet bunun bütün mal varlığına el koyması lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by izm_2002 Yazıyı Oku
    Galip ne yapmaya çalışıyor.Bir gün metro,bir gün mepet ve bugünde avturda hisse satışı gerçekleştiriyor.Akıllarda bu çakal tüm varlığını yurt dışına mı çıkarıyor.Devlet bunun bütün mal varlığına el koyması lazım.
    amaç baskı...mepette 17milyonluk satış acikladı satabildimi/satabilirmi ? kim alır ? ...galip kagıtlarına yeni ky. gelmemesini eski taşıyıcı ky.ninde tırsıp satmasını istedigi dönemlerde hep baskisal negatif haberler pompalar...mali ky.ye yikmak istedigi anlardada üfürük hayali projeler anlatir...yani şuan kagitlarinda baski hakim; yani amaci mal satmak degil; yani süzmek....eger mali yikip yurt disina goturme niyeti olsa eminol suan pembe haberlerle beklenti yaratip bikac tavanla mali yikip tabanlar silsilesiyle solugu 50krslu rakamlarda gorurduk tum kagitlarinda...oysa öylemi ?...degil...iyi hesap edip bu süzme sürecini iyi okumak gerek, biraz sabir biraz öngöru birazda galibi tanimakla bir...(%51 olumluluk olsada %49 galip hisselerinde negatif yön icin herzaman cepte tutulmali)...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Alıntı bir degerlendirmedir... !
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    kime satacak ������

6.  Alıntı Originally Posted by ylmz Yazıyı Oku
    kime satacak ������
    ben alacagım rahat olun../\/\

Sayfa 348/450 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz