Sayfa 349/509 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4066 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    İnternete yüzde 70 zam
    Bugün devre kesici girdi
    Neden
    Bilanço sakat
    Ama
    Yüzde 70 zam ne demek
    9 aylikta bilamco 70 yüzde artacaktır

Ve borsadaki fiyatta artacaktır
    Malınızı kaptirmayin
    taahhüt belası olduğu olduğu , taahhüt yenilemede bu zamlar devreye giriyor.. Bu zamlar devreye girene kadar yüksek enflasyon bu zamları yine emiyor... Yüksek enflasyon, telekom için en büyük risk...

2. 2011 yilinda 9.5 lira olan hisseyi 2024 e girerken 19 liradami verelim . Gerizekali bunlar mal degisimi basarak degil yukari giderek yapilir . Yukari dogru bir ton ky hisseside dokulur amac hasıl olur .

Nereye verirse versinler . Heryerde bekliyoruz .

Borsanin en ucuz sirketi bence .

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    9 agustosta genel kurul var ise, buyuk ihtimal genel kurul sonrası atarlar..
    bilanço tarihi 14 agustos diye açıklanmış, GK sonrasına bırakacakları belliydi.. Aslında ne kadar erken gelse o kadar iyi olur, düşecekse düşer, en azından belirsizlik biterdi..

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    2011 yilinda 9.5 lira olan hisseyi 2024 e girerken 19 liradami verelim . Gerizekali bunlar mal degisimi basarak degil yukari giderek yapilir . Yukari dogru bir ton ky hisseside dokulur amac hasıl olur .

Nereye verirse versinler . Heryerde bekliyoruz .

Borsanin en ucuz sirketi bence .
    Şu imtiyazı uzatsalar. Şirketin hortumlanmasını önleyecek oyak gibi koç gibi bir ortak bulsalar kimse tutamaz o zaman bu hisseyi 5-10 dolar uçar gider. En büyük sorun arpalık gibi yönetilmesi...

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Şu imtiyazı uzatsalar. Şirketin hortumlanmasını önleyecek oyak gibi koç gibi bir ortak bulsalar kimse tutamaz o zaman bu hisseyi 5-10 dolar uçar gider. En büyük sorun arpalık gibi yönetilmesi...
    5 10 dolar beklemiyorum ben . Imtiyaz uzar .2 - 2.5 dolar olur bence .. 50 60 lira da dolar olur buda 150 lira olur . Beklentim .

Bu is 2024 mayıs dan sonrasina kalirsa kalmam ben . Globalde çöküs beklentm var . 2024 mayis ile 2025 temmuz arasi bir yerde .

6. Eregli topiginde gecen ay yazmistim . Oyak in eregliyi cimentolari verip . Yesıl tarım ve ttkom a yonelmesi gerekli diye .

Malum metaverse cagina ceyrek kaldi .kimsenin disarida bir isi kalmayacak artik . Yalnzca tarım ve sınırsız kesintisiz internet onemli olacak bence .

Rahmi koc ve ali koc tayyiple gorustu sonrasinda ttkom hep baskida kaldi . Acaba onlar yonelebilirmi . Cunku ttkom u alan kemiksiz alacak . Komple ortak vs olmadan .

Tcell ve gibi 4 de 1 ini almayacak .

7. Neticede kimse almasada birsey olmasada . Gercek olan şu 2011 9.5 lira 2023 19 lira .

Yatirimci buyuk zararda . Tl bazinda bile cöp . Bunlari kentuf yazmaya basladinda da yazdik buraya ama degisen birsey yok .

Endeks zirve geciyor en cop tkfen bile zirvesine %10 uzakliga geliyor . Bu hala %35 40 geride zirvesine .

Beyhude isler . Sacma sapan bir fiyatlama var .

Hazir borsada ki yatirimxinn cogu copken fk pd islerine bakarken fk zirvedeyken sur gitsin kimse kalmaz zaten . Gelecekde herturlu parlak .

Gerek yurtici gerek metaverse gerek satım isleri

8. Ykredi bankof aylardır tahtada karşılıklı alsatla tahtayı takozluyorlar gitmesin diye. Yetmedi yok kur zararı yazacak dediler. Yetmedi 22 lerdeki hisseye 19 lira hedef fiyat verdi. Dün baktım bankof düşecek dediği hisseden 300 bin kadar almıştı. Varlık fonu 1,30 dolardan aldığı hisselerin bedelini ödemedi daha. Nasıl ödeyecek. Bankalara faiziyle ödese bide kar etmesi lazım.2,5-3 dolardan aşşağısı kurtarmaz varlık fonunu. Bugünün parasıyla kursan altyapı10-15 milyar dolardan aşşağıya yapılmaz. Bukar bastıklarına göre bişeyler olacak bence. Herşey misli misli katlamışken borsadan ucuzu kalmadı. Ben sonuna kadar burdayım.

Sayfa 349/509 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •