Sayfa 349/500 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Tavanda kalacak diye 4,03 ten aldık 3,79 kapanış seansında satış yaptık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İnşallah az almışsındır. Neyse yarın kollayıver 3, 5 a sarkarsa almayı düşünebilirsin. Bence daha yolu var. Tabi brüt takasa girmezse. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    İnşallah az almışsındır. Neyse yarın kollayıver 3, 5 a sarkarsa almayı düşünebilirsin. Bence daha yolu var. Tabi brüt takasa girmezse. Ytd
    İnş

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. Sanki mal kaktırdı ama hayırlısı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sermaye
    Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi
    (VBTS) kapsamında, VANGD.E paylarında 26/12/2017 tarihli işlemlerden (seans başından) 09/01/2018 tarihli işlemlere
    (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

VBTS
    kapsamında 21/12/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 04/01/2018 tarihine
    (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği
    duyurulan VANGD.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS
    kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 09/01/2018 tarihine
    (seans sonuna) kadar devam edecektir.

Not:
    VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi
    ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından
    ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

5. Geçmiş olsun brüt takasa da girdik. Artık düşüre düşüre iyi mal toplar. Ytd

6. ben bugün sattım çıktım zaten demiştim artık benim için vking dönemi çok saçma görünen bir kağıt bakalım bugün iyiyidi bereket versin bugün bilerek brüte aldı alan arkadaşlara tavsiyem avgyo hareketine iyi baksınlar 4 civarına geldi düştü sonra uzaya daha galip burdan ekmek yemedi ama benim için yeterli yılbaşı öncesi 3.60 üstü ve a grubuna geçmek için ortalama neyse artık sizlere bol kazançlar dostlar vkinge yolu düşen olursa bekleriz allah kazancınızı daim etsin

7. Bunlar o son yarım saatte brüt takas haberini almışlar demek ki. İşte ky ve by arasındaki fark bu herzaman bizden öndeler.ytd

8. peki bu hafta sonuna kadar olan geri alım vardı o devam ediyor mu.

Sayfa 349/500 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •