Sayfa 349/613 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Elinde olmayan lotlari satiyorlar.Normalde aciga satis yok ama nasil beceriyorlar satmayi bilmiyorum.Tahtaya tecavuz ettiler resmen.Bu hisse ya 10 lira olur yada bedelli sermaye artirimi yapacaklardir .Bunun baska aciklamasi yok.Bedelli gelirsede hickimse sasirmasin.Eger ki bedelli gelirse ky hapi yuttu demektir.Boyle bir mal bosaltma taihte gorulmemis...

2. 250 bin adet 0,71 kuruştan aldım, pişman oldum. bimi sattım. 73 TL'den. Bim oldu 7,80 TL. Borsa bizi hep üzüyor.
    Adamın teki başka yere bu yorumu yazmış.Burdan millete 250bin yedirdilerse bu işin sonu hiç iyi değil..

3. Halen bosaltiyorlar spk iki ceza verdi onlarda intikam aliyor.Ya spk erken uyandi ky nin 2 lerden 3 lerden almasini engelledi ya da spk ahmakca bir hareket yaparak albarakada yaptigi gibi yukselten kisiye ceza vererek o kisiyi cezalandirdi ama olan ky ye oldu.Ky de ha simdi donecek ha yarin donecek derken her kademden alim yaptirdilar.Arada halkbankasi da satis yapiyor.Her kademeden cakiyor...Ben cezadan sonra dusecegini burda zaten yazmistim ama bu kadar dusuruleceguni tahmin etmemistim.Hic tepki bile vermedi.

4.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Halen bosaltiyorlar spk iki ceza verdi onlarda intikam aliyor.Ya spk erken uyandi ky nin 2 lerden 3 lerden almasini engelledi ya da spk ahmakca bir hareket yaparak albarakada yaptigi gibi yukselten kisiye ceza vererek o kisiyi cezalandirdi ama olan ky ye oldu.Ky de ha simdi donecek ha yarin donecek derken her kademden alim yaptirdilar.Arada halkbankasi da satis yapiyor.Her kademeden cakiyor...Ben cezadan sonra dusecegini burda zaten yazmistim ama bu kadar dusuruleceguni tahmin etmemistim.Hic tepki bile vermedi.
    Peki buralardan boşaltmak tahtaciya ne kazandırır ki fiyat düşük zaten? Neyin intikamı? Zaten fiyatı bu hissenin ederinin de çok altında. Ama gerçekten ky bu kadar çok aldıysa çıkmaz artık Ytd

5. biri pasta atabilirmi gören varsa.kim alıcı

6.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    biri pasta atabilirmi gören varsa.kim alıcı
    ak 8.76 milyon satmış
    4.9 milyon vakıf almış. 1 milyon garan 1 milyon iş almış

Bu kadar malı küçük yatırımcı almış olamaz...El değiştiriyor diyebilir miyiz bilmem....

8.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Bu kadar malı küçük yatırımcı almış olamaz...El değiştiriyor diyebilir miyiz bilmem....
    El degistirdigi kesin ona kalibimi basarim vakif zaten kendidir.ama baskasinada kaptirdigi ap acik ordada.tollamda 40 milyon vericekse bunun kacini kaptircak onu merak ediyorum.hem el degistirmek isteyen niye asagi verir yaz tek kademeye diger taraftan ne aliyorsan al.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 349/613 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •