Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 350/434 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. An itibariyle Kadir Mısıroğlu, Orhan Gencebay, Hasan Kaçan ve Mazhar Alanson yoğun bakımda..
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. World Humanitarian Forum adlı organizasyonu tertipleyen şirketin CEO'su Türk Feraye Özfesçioğlu ve en büyük sponsoru da Kızılay!

https://www.whf.london/about/more-about-whf
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Evet artık ağırbaşlı ve saygılı olalım...Belediyelerde devir değiştiğine göre hissettirelim...

4. 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu vesileyle Tengri Han'a iadei itibar talep ediyoruz. Sayın Güneysu, büyüklüğünüzü göstermenizi bekliyoruz. Kusur bizden af forum büyüğümüz sizden.. Saygılar..
    Ben de yönetimden bunu rica ederim
    Edit: teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

affedildi ama henüz haberi yok tanıyan varsa haber salsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Siteden tamamen uzaklaştırılmıştım (20 defa ceza alan tamamen şutlanıyormuş siteden meğerse...)
    Ancak bazı arkadaşlar verdikleri mücadele ile (aslında istekleri ile ama ben mücadele olarak değerlendiriyorum) ışığıyla etrafını aydınlatan bir mumun sönmesini engellediler ve siteye geri dönmemi sağladılar
    Herkes kazandı
    29.000 Hisse.Net üyesi kazandı...

Bu mücadele de bana destek olanların müsadenizle tek tek adlarınız şereflendirmek ve teşekkür etmek istiyorum
    2 kişinin adını daha öncelikli şereflendirmek isterim
    1)Sn Ekfeture:İlk işaret fişeğini çakan,benim siteye dönmemi sürekli gündemde tutan Yoldaş Efekture tşk ederim
    2)Sn Ayhan53:Siteye dönmem için Sn Ayhan53 de çok mücedele etti.Bende kendisini uzaktan takdir ettim.Şimdi kendisine tşk etmek benim için bir borçtur Tşkler Yoldaş...
    3)Sn Dimtiris e tşk ederim
    4)Sn Berk Doğan a tşk ederim
    5)Sn Ereğlituprs a tşk ederim
    6)Sn Denetmenengin e tşk ederim
    7)Sn Erhan a tşk ederim
    8)Ve adı aklıma gelmeyen/gözümden kaçan birileri varsa haklarını helal etsin onlara da tşk ederim

VE tabiki en büyük teşekkürü de Bilge İnsan-Büyük Üstad Sn Güneysu ya ederim
    O olmasaydı,o bana sahip çıkmasaydı biraz zor kalkardı cezam...
    Tşkler YOLDAŞ....

Küçük bir sitem:Sitede en yakınlarımdan gördüğüm Sn Mkeless kılını kıpırdatmadı.Çok kırıldım açıkcası...

Kişisel Dip Bilgi:20 cezanın çoğunu Fener/GS/Doas başlıklarındaki olumsuz gönderilerimden dolayı çıkan kavgalardan dolayı+siyasi atışmalardan dolayı aldım.20 gönderinin %99 da ilk sataşan ben olmadım buna emin olabilirsiniz...

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 18-04-2019 saat: 11:05.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

guneysuyu kızdırma
    stilin farklı renk veriyorsun ama kavgaya polemiğe çok girme
    verdiğimiz emekler ve guneysunun iyi niyetini yazık etmeyelim
    tekrar hoşgeldin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Hoşbulduk abi
    Kavga yok
    Ne var?
    Barış var
    Dostluk var
    Kardeşlik var
    Aynı İmamoğlu nun dediği gibi

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 350/434 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri