Sayfa 350/992 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Taylor Yazıyı Oku
    Bu Dolar burada fazla kalmaz, yönü yukarı, Aktife de 25,15 ten park ettik 270 günlük, onu bozmaya da kıyamıyorum, bakalım hele bir Pazartesi gelsin.
    Aynı şekilde ben de büyük kısmını 25,15 yaptım, kalanı da çeşitli fonlarda şimdi en azından fonları bozup dolar alayım diyorum düşerse de yavaş yavaş bonoları bozup alıma devam edeyim. Ama doların seyri ne olur fed toplantısı öncesi mi almalı onu bilemiyorum.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Muhtemelen faizler düşmeden açmak istemediler hesapları. Faizler %15-18 seviyesine gelirse full dolarize olurum ya da %50 döviz %50 altın taşırım. Üstadların yorumu ne?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    100% altin almayi dusunuyorum.syg

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Bandaki mevduatlarun %60'ı DTH olacak bu gidişle

4. DTH'larına ek bazı yükler getirilirmi acaba?
    Değer artış vergisi gibi

5. Olaylar gerçekleştikten sonra ahkam kesen arkadaşlar, siz uyumaya devam edin. Millet dolar topluyor. Bu dönemde dolar almayan sonra arkasından bakar.

6. Algı operasyonuna yenik düşmedik, düşmeyeceğiz. Enflasyonun düşüşü ekim ayında bitecek. Piyasa her zaman önden fiyatlama yapar. Eylülde merkez tekrar faiz indirecek. Bu oranlarla parasının değerini koruyabileceğini düşünen Tl’de kalsın. Bu saatten sonra tl enstrümanlardan uzak dururum. Ben uyarımı yaptım, içim rahat. Hadi kalın sağlıcakla.

Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Olaylar gerçekleştikten sonra ahkam kesen arkadaşlar, siz uyumaya devam edin. Millet dolar topluyor. Bu dönemde dolar almayan sonra arkasından bakar.
    Mehmet bahceli bile bu kadar emin olamazken siz nasil emin oluyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mehmet bahceli bile bu kadar emin olamazken siz nasil emin oluyorsunuz
    biraz grafik okumayı, bütçenin durumunu, milletin halini bilen için resim çok net. Bütçeyi toparlamak için zam yapacaklar, başka çareleri yok. Borçlanmaya giderlerse faizi patlatırlar, zaten bankalar kredi vermekte zorlanıyor. Olan şu bloomberg international’da haberi yapıldı. Yabancılar merkezin tekrar faiz düşüreceğini bildiği için tahvillere yatırım yaptılar. Faizler düşünce tahvil fiyatları yükselir. Kısa süreli vur kaça geldi yabancı. Yok turizm sezonuymuş, bunlar palavra. Geçen sene ağustos’ta turist kaynıyordu heryer, engel olabildik mi doların7.20’ye gitmesine. Yalancı bahara aldanmayın. Winter is coming.

Sayfa 350/992 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •