Sayfa 350/1024 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla orda azbişi haklısınız ben hiç bir yatırımcıya salak diyemem denmesine de karşıyım.İyi kötü parasını harcamamış biriktirmiş yatırım yapmış birine salak demek haksızlık bence de .Hisse kısmına ise ne diyeyim daha önce de yazdım ister salak desinler ister başka bir şey, hisse işi bence de kumar yatırım falan değil,şu ortamda akıl işi de değil, ama ben borsadan çıkamıyorum arkadaşlar durum bu.)))))))))) Resmen uyku tutmuyor mecburen gidip belli dozda hisse alıyorum o zaman uyku olayım düzene giriyor.Arkadaşlar neticede bu para pul işlerini o kadar abartmamak lazım,kırıcı sözlere ne gerek var ,borsacılar da bu vatanın evladı,üvey evlat muamelesine ne gerek var di mi))))))))))Bu arada sizin dolar öngörüsü de baya yanlış çıktı sn jackalav,daha da doların gideri var bence.))))))))))
    düzeltiyorum eldeki ekonomik verileri görmesine rağmen şu faize razı olan veya bu havada hisse senedi alan diyeyim
    daha fazla düzeltmem
    adam 40 dan aselsan almış 10 d<n yonca almış akbnk amış 9 dan halkb almış ülke seçime giderken veriler berbatken
    sonrada gelip dolara yatıran salaktır bu dolar 5 i geçemez 4 e kadar yolu vardır muhabbeti yapıyor bu topikte
    eğer bu adam saak değilse art niyetlidir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

DÖVİZ

Dolar, Fed Başkanı Jerome Powell'ın Cuma günü yaptığı ve kademeli faiz artırımları beklentileriyle uyumlu konuşmanın ardından piyasalarda artan risk iştahıyla birlikte güvenli liman talebinin azalmasıyla birlikte yönünü aşağı çevirdi.

Powell'ın kademeli faiz artırımları politikasının korunacağı sinyalini verdiği konuşması doların değerinde artacağı öngörüsüyle pozisyon alan ve para politikasında daha sıkılaştırıcı mesajlar bekleyen bazı yatırımcıları ise memnun etmedi.

Konuşmanın ardından ABD HAzine tahvillerinin verim eğrisi 2007 yılından bu yana en düz seviyede bulunuyor. Uzun vadeli tahvil getirilerindeki yükselişin kısa vadelilerden daha az olduğu bu tür bir verim eğrisi doların gücünü yitirmesinde bir unsur olarak niteleniyor.

Euro/dolar EUR= :

+0.00%

1.1621 Dolar/TL D3FX= :

-0.16% 5.9905 Dolar endeksi .DXY : -0.02%

95.124 Sepet/TL TRYBASKETD3= : -0.06% 6.4762 Dolar/yen JPY= :

-0.10% 111.1100
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Visa-Mastercard sistemi kapatsa yarın ekonomik krize gerek kalmadan bir günde bütün bankaların iflas edicek hala gelmiş abd bık bık bık.
    Sen bugün doğal kaynağından çıkan suyunu şişeleyip son kullanıcıya satmak için %70 ithal girdi kullanıyorsun ama hala yerli milli ayaklarındasın.
    Bu söylediklerime gelene kadarda henüz daha faiz-döviz-enflasyon ilişkisini kurup piyasaya gerçek güven sağlamaktan acizsin.
    Ohooooo ölme eşşeğim ölme.
    Not: mesajın muhattabı bakar körlerdir.

hani bizi batırmak isteseler sadece 2-3 günde yaparlar ama yapmazlar çünkü böyle bir durum güveni sarsar en baba ülke bile sisteme güvenini kaybeder yarın bu deli trump bizede aynısını yapmaya kalkar her gelen deli ile muhatap olmaktansa bizde kendi sistemimizi kuralım derler

Usd/try 6,0042 +0,0017 +0,03%
    gau/try 232,906 -0,184 -0,08%
    usd/zar 14,2722 +0,0131 +0,09%
    eur/try 6,9780 -0,0006 -0,01%
    eur/usd 1,1619 -0,0004 -0,03%

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    düzeltiyorum eldeki ekonomik verileri görmesine rağmen şu faize razı olan veya bu havada hisse senedi alan diyeyim
    daha fazla düzeltmem
    adam 40 dan aselsan almış 10 d<n yonca almış akbnk amış 9 dan halkb almış ülke seçime giderken veriler berbatken
    sonrada gelip dolara yatıran salaktır bu dolar 5 i geçemez 4 e kadar yolu vardır muhabbeti yapıyor bu topikte
    eğer bu adam saak değilse art niyetlidir.
    Ah ah ayhan hocam ben bilmiyormuyum,borsa nedir ne değildir ,ne zaman girilir ne zaman çıkılır,20 yıldır takip ediyorum bu mereti ama ne yapacaksın sigara da akciğer kanseri yapıyor,rakı karaciğere zararlı ,kumar evi barkı bitirir,karı kız işi adamı boşatır, ama sen bir de o işlerin sevdalısı adamlara sor olayı))))))) Ne yapacaksın hayat bu, allah hepimizi türlü türlü yaratmış,misal ben her allahın günü gelip ekonomik kriz geliyor diye yazarım,dolar altın yükselecek,emlaktan borsadan uzak durun derim ,gene de az bişi borsaya girerim,ne yapayım huy hocam,kendini kabullenmek lazım)))))

Dış güçler tatilden dönmüşler ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Tatil iyi miydi ne? Stabil bir döviz kurumuz olduğunu hissettik. İşime mi odaklaniyim, yoksa daha ne kadar zarar edecegim onu mu düşünüyüm? Umarım akşama kadar yönünü negatife çevirir, şu oynaklığa da bir çözüm bulurlar.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hadi bakalım 5 cile r5.80 ciler başka kapıya Allah versin tükkanın önünü kapatmayın

Sayfa 350/1024 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •