Sayfa 350/463 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 3704 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Bravo CEO! Hintliler seninle gurur duyuyordur…

2. İndeks devamlı mal toplayıp üstten satarak şirkete, dolayısı ile yatırımcılarına devamlı kazandırıyor. Çok yüksek temettüler ödüyor. Arena da ise; yönetim düşmüşken birileri toplasın gibi bir çaba ve davranış içinde. Artık kimse o birileri…

YTD.

3. Bu seviyelerden ufak ufak alıma devam...

YTD

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Size yakışan şekilde tam bir o..... C...... hareketler devam sakalını s?.....

5. 1 saatte 3 defa devre kestirmeyi bundan başka hiç bir o.ç. hisse beceremez..

6. Tahtada tahtacı olduğunu iddia eden arkadaşlar bugün bofa dışında 14 tl den bile kimsenin tenezzül edip almadığını görünce anlamıştır herhalde artık tahtacı hurafesinin olmadığını .. ayrıca bugün qnb ve diğer satıcı çok fazla iştahlıydı satmak için . Ayrıca zirveden %55 geri gelmiş bir hisseyi siz tahtacı olsanız almazmısınızz ? Yada yok ya ben 19-20 de aktiften alayım da namım yürüsün mü dersiniz ? Elimde mal olduğu halde şunu da üzülerek söylüyorum klasik arena bilançosu gelecek ,bir beklenti içinde olmasın kimse . Paynet işide istenilen rakamlar olmadığı için rafa kalkmış görünüyor .. piyasada talep varken şımarıklık yapıp rakamı yukarı çekerseniz ilk verilen teklifleri dahi bulamazsınız . Hayatımda inanın tüm samimiyetimle söylüyorum bu kadar film fırıldak ,ahlak yoksunu bir yönetim görmedim . Ben Hintlilerin yerinde olsam sakallının servetini bile araştırırım .

7. borsalar algıyla yönetiliyor, algıları bozmak için gerekirse bugünlerde asagıya basarak 40-50 bin kaybedebilirler. ancak bu sayede bu hisse 19-20 TL lere geldiginde birkaç milyon lot toplayabilirler. Şu anda maliyetime gelse de satsam diyen kitleleri düşün.

Yani dağılmış mal sahiplerine maliyetime gelsin satacagım dedirtmek için bilerek ve kasıtlı olarak aşağıya basıyorlar algılarını bozmak için bence. kurumlara bakma yapılan işlem tarzlarına bak.

yani areanayı 50-60 tl ye götüreceklerse 18 den veya 20 den toplamak arasında cok ciddi fark yok. yeter ki istedikleri kadar mal gelsin tahtaya. Planları bu bence

8. O ...Ç....... sakalını s2timj sanki Apple satıyor. Bir yıl oldu hiç bir haber yok.
    Enerji işine girdiler. Bu güne kadar yedikleri tek b....k boğazda yemek yemek.
    Telefon yenileme ve ikinci el satış işine girdiler tek bir haber yok be insafsızlar hangi kanunda var hep bana
    Ky istemiyorsan toplarsın hisseni def olup gidersin.
    Bu sadece CEO idi değil bu Hint fakirlerinide s2kjm.

Sayfa 350/463 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •