Sayfa 350/747 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. https://youtu.be/SbMdHEvRjFY bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Rysas gibi hisseleri kimler nasıl toplayıp kat ve kat ve yükseltip Ky nasıl sattıklarını anlatıyor. Yabancı takas oranının İpeke de %20-25lerden %42 ye çıkması arasında bağlantı kurulabilir mi ? %60-70 lere gelirse bu oran neler olur düşünmek gerekli. Sosyal medyada ipeke de bu hisseler gibi övülmeye başladı ve benzer süreçler var .

2.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    https://youtu.be/SbMdHEvRjFY bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Rysas gibi hisseleri kimler nasıl toplayıp kat ve kat ve yükseltip Ky nasıl sattıklarını anlatıyor. Yabancı takas oranının İpeke de %20-25lerden %42 ye çıkması arasında bağlantı kurulabilir mi ? %60-70 lere gelirse bu oran neler olur düşünmek gerekli. Sosyal medyada ipeke de bu hisseler gibi övülmeye başladı ve benzer süreçler var .
    kozaadan çıkmanızı istiyorlar. yok petrol buldu deseler petrol de 60 dolar olsa anlarım. ama ikisi de kozalın sülüğü ne fark eder..
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. KOZAA
    Haftalık

4. Koza sabir isteyen bir hisse. Devamli izlenirse inis cikislar gercekten insani bezdiriyor. Spek isini iyi biliyor. Insallah hak ettigi yere gelene kadar sabirla beklemeye calisacagim. Tabi dis gelismelerede bagli. Hayirlisi, sabir isi kolay degil

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    kaptanım , hoş geldin sefalar getirdin

Alıntı Originally Posted by KUTERO Yazıyı Oku
    KOZAA
    Haftalık

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

6. Kozaa da hedef fiyatım var.O seviyelere daha çok var.En rahat olduğum hisse kozaadır.Kim me derse desin,yazssın takılmam asla.Kimse hissenin ne kadarlı değerli olduğunun farkında değil.Herkes al sat peşinde.Ben bu hissede uzuncuyum.İnşallah bu hisse beni ve bekleyenleri ihya edecek.Portföyün bir kısmı ilede sağlık gıda bilişim gibi hisslerde al sata ayırdım.Ordan kazandıkça da kozaaya ekleyeceğim.Rabbim nasip ederse kazanırız inşallah.Hayırlı Geceler herkese
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Grafik ne diyor?
    Acele etme bi ara canım isterse gideceğim mi diyor?
    Tam olarak çözemedim

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kozaa aylık graf ne der, Ah bi kanal üstü aylık kapanış yapabilsem ben bilirim yapacağımı ama olmadımı olmuyor der.

Sayfa 350/747 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •