Sayfa 350/1009 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. The Shocking Collapse of Charles Schwab (SCHW) Balance Sheet - Will The Company Survive?
    https://www.youtube.com/watch?v=IQ_Gw7qx6K4

Aslında cidden inanamıyorum,şaka maka iki ay sonra yoklar.En çok şu tv deki soytarıları o akşam merak ediyorum.Özellikle tüm seçimi yandaş kanallardan seyredeceğim,hulki,şu şişko gazeteci,mete yarar falan.çok eğleneceğiz çok )))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Çok güldürdün, bir tane Atatürkçü göster hele o partiden, adam ne kadar Atatürkçü varsa kovaladı.
    Partinin yarısı kürtçü yarısı islamcı yarısı ne idüğü belirsizle doldu, hele aykut erdoğdu yu ne çabuk unuttunuz, adam kendi öz karısına söyledikleri
    yle yaptıkları bi ayrı
    en azında ceviz kabuğu gibi baro başkanı cumhuriyetimizi yıkmak isteyen güçlere katılmıyorlar muharrem gibi hain değller

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hayır bu şekil yazanlara bir de deve demişsiniz.Nezaket derken forumda bu tarz söylemler düzeyli de değil hoş da değil.Sonra realities le baya baya tartışmalarımız olmuştur ,beni de sevdiğini sanmam,ama hakkını vermem lazım adam bir savda bulunmuş akp yüzde 25 fazla mv çıkarır demiş.Bu bir sav buna cevap ona deve diyerek git mhp ye oy ver,chp artı m,llet ittifakının size ihtiyacı yok diyerek olmaz ki.Olsa olsa bence çıkaramaz dersiniz derdinizi mantığınız neyse onu anlatarak yazarsanız.Realities de ben de öldür allah cumhur ittifakına oy vermeyiz .Bu tarz sözleriniz ne bileyim seçimde muhalefetin işine yaramaz.bence yazmayın.
    adama benden kurtulmak için fırsat veriyorum, iddiasının arkasında durup varım diyemiyor
    burada langur lungur bütün gün siyaset yazmak kolay ama akıllıca değilse itiraz ederim
    ben akp 250 milletvekili altına düşerse lokma dağıtacağım diyorum, muhterem 200 mv. altına iner diyor
    bu kadar zeka geriliği anca yaş ilerlediğinde ortaya çıkar, chp yöneticileri bile 175 mv zor çıkarırız derken
    muhterem akp'yi 200'ün altına indiriyor, benim tahminim hdp+millet=320 milletvekili gerisi cumhurun..
    chp ile akp arasında milletvekili farkı % 25 desem de rahatlıkla %40'a çıkacaktır, 15 mayıs sabahı bakarız..

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Mücadele etmeden hiç bir hak alınamaz. Beleş hak dağıtılmıyor.

6 partili ittifak mensupları daha şimdiden birbirlerine laf sokma , ön alma derdindeler. Karşı tarafta ise birbirine zıt olmalarına rağmen gazetecilerin soruları karşısında birbirleriyle kuzu sarması misali cevaplar.

Bu form da bile belli bir eğitim düzeyinde olan , sözde özgürlükçü bazıları hizipçilik peşindeler. Yoksa bu iktidar kendiliğinden değişmeyeceğine göre şikayette etme hakkınız kalmaz. Para- pul bir tarafa var olma- yok olma ( rejimin selameti ) mücadelesinin son seçiminin yapılacağını bilmek yeter. Özgür olmadıktan sonra en yüksek ücreti alsanız ne olacak ki. Bir gün bir anda ipinizin çekilmeyeceğinin garantisi mi var .

Bu seçim sürecinde ve seçimden en az 1 yıl sonrasına kadar ( rahat çalışmalarını sağlamak, sorun çıkartmamak adına ) her türlü hizipçilikten uzak durmalı. Tam dayanışma yapılmalı ki ; biriken enkazı kaldırmak daha da kolay olsun.

Eleştirmek, suçlamak , istemek en kolay olanlardır. Destek vermek zordur ama şarttır.
    Edremit pazarında durum ne orada durum aynı mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Farklı bloklardan siyasi partiler birleştiği için, bir seçmenin altılı masadaki herkesi sevmesi imkansız.

Mesela içinde birisi var. Nefret ederim. O adama selam verene bile oy vermem ama bu seçim önemli olduğu için hiç eleştirmiyorum.

O yüzden kararım konsunda netim.Kim olursa olsun en güçlü muhalif adaya oy ver. O zamana kadar muhalif bloktan kimseyi eleştirme. Saydırma konusunu seçimden sonraya bırak.

Ve bu kadar güçlü bir muhalif blok oluşmuşken yuzde 2 lik 3 lük oy potansiyeliyle seçime giren adamların da kusura bakmasınlar iyi niyetli olduğunu düşünemem.

Hiç edebiyata gerek yok , ben siradan vatandaş olarak millet ittifakı zarar görmesin diye her attığım twite dikkat ederken , bu Muharrem ve Sinan 'ın ne yaptıklarının farkında olmamaları imkansız. Böylesine bir seçimde, böylesine bir durumda ; söyleyecekleri doğru sözlere bile saygı duyamam.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,030
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Ve bu kadar güçlü bir muhalif blok oluşmuşken yuzde 2 lik 3 lük oy potansiyeliyle seçime giren adamların da kusura bakmasınlar iyi niyetli olduğunu düşünemem.

Hiç edebiyata gerek yok , ben siradan vatandaş olarak millet ittifakı zarar görmesin diye her attığım twite dikkat ederken , bu Muharrem ve Sinan 'ın ne yaptıklarının farkında olmamaları imkansız. Böylesine bir seçimde, böylesine bir durumda ; söyleyecekleri doğru sözlere bile saygı duyamam.
    Bu ülkenin bu hale gelmesinde %50 - 50 payı olan chp ve akp dir. 2 sininde yoktur birbirinden farkları, hdp hangi pazarlıklar karşılığı millete oy verecek, ne çabuk unuttunuz kazılan hendekleri, o hendeklerden kaç asker polisimizi şehit ettiklerini, ellerine fırsat geçtiğinde tekrar daha beterini yapmayacaklarını. Balık hafızamıyız zannediyorlar bizi, Ya bu kdr suriyeliyi ülkeye davet eden ahmet davudovu ne çabuk unuttunuz, daha çok değil 4 sene önce ağız dolusu sövüyordunuz o davudova, ne değişti? Şimdi çıkmış insanların oylarına ipotek koymaya kalkıyorsunuz. Ya fetösever ali babocan? 5x tane özel harekatçıyı bilmem ne bombasıyla yaktılar, bugün çıkmış hem KK hem ittifakları tüm fetöcüleri salacağız diyorlar, KK selocanı ve akp nin eski kasası adı aklıma gelmiyor, serbest bırakacağım diye bağırması, peki siz cehape liler ne çabuk unuttunuz, ali babocanın ve ahmet davudovun da içinde bulunduğu akp nin ülkenin Atatürkçü vatansever subaylarını ERGENOKON diyerekten tasfiye ettiğini, onlarca insanın hapiste öldüğünü.
    Şimdi kalkmış Dr. Sinan Oğan ve muharreme oy vereceklere aptal muamelesi yapıyorsunuz. Bir düşünün 2. tura Sinan Oğan ile irecep kalsa kim kazanır.
    Neyse insanların tümü balık hafızalı değil en azından.
    Another day in paradise

Sayfa 350/1009 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •