Sayfa 351/1002 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

S.P. annattıkları biliniyormuş da, ulen ben Kutlu Adalı ismini ilk kez duydum ve olayın derinliğini de yeni öğrendim, göt kadar Kıbrıs ahalisi bilse ne yazar...

Marina ve pudra şekeri işini, ukalâ gasteciler bilem bile bilmiyormuş...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Saint Barnabas manastırı soygununu da ilk defa duydum, ben biliyodum deyen varsa buyursun...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Türkey 5Year CDS 410
    31-mai-2021
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Haaa... Belki zamanında gasteler yazmış olabilir, gazeteci Kutlu Adalı öldürüldü veya Saint Barnabas manastırı basıldı deye, emme olayın perde arkasını hiç bilen yoktu...

Keza Uğur Mumcu cinayetinde Iran parmağı olduğunu duymuştum, fakat azmettireni bilen varmıydı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    S.P. annattıkları biliniyormuş da, ulen ben Kutlu Adalı ismini ilk kez duydum ve olayın derinliğini de yeni öğrendim, göt kadar Kıbrıs ahalisi bilse ne yazar...

Cinalinin oğlu da sütten çıkmış ak kaşıkmış, koooskoca başbakanın oğlu öyle şeyler yapar mıymış hiç. Nohut oda bakla sofa evde soğan ekmek yiyip geçiniyorlar işte...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

usd try 8,5141
    eur try 10,4036
    gau try 522,77
    xau usd 1912,30

Hasan dağı arpalık , eğer saban yürürse ,
    her derede değirmen , eğer suyu gelirse ,
    her kümesten bir tavuk , eğer köylü verirse ,
    iyi gidiş bu gidiş , eğer sonu gelirse...

TL mevduatcılaa hadi yine iyisiniz stopaj 2 ay daha almaycaklar.

Brent
    70,34
    % 1,47
    01/06/2021 10:03:13
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Abi
    Pkk yıllarca (ve hala hatta) uyuşturucu parası ile finanse edilen ve bizzat uyuturucu kaçıran bir örgüttür..
    Neden bitirilemedi..Neden 40 senedir devam ediyor falanı da ekleyip düşünürsen bazı şeyler yerine oturur..
    Hani bu konu da öyle şeyler derim ki şimdi...
    SP videoları yanında sıfır kalır..

Onun için diyorum SP videoları magazin..Yeni bişi söylemiyor aslında..Haa ilk kez böyle bi ağızdan duyuyoruz...odur..
    Bu ülke yıllardır dünyanın en önemli 2 kaçakçılık rotasından birisinin tam göbeğindedir..
    Neden ekonomi bu halde mesela (kötü manada değil).

Neden bütün rakamlar görece fakirlik derken bi zenginlik fışkırıyor..Nedenlerinden biriside budur..

Sayfa 351/1002 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •