Sayfa 351/844 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Maalesef. Endeks düşerken tavşan, çıkarken tosbağ gibi...

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bu düşüşte resmen sınıfta kaldı.... endeks +2.40 cıktı hala eksi olacak utanmasa..
    bir kere ar damarı çatlayınca artık hiç bir şeyden utanmaz olurlar....bence defalarca 300 ü deneyip geçmemesi ile ar damarı çatlamış idi..ama biz çok geç fark ettik...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Tahtacıya selam için kıytırık bir kap daha...

4. 2 kap geldi kımıldamıyor.Akşama eupwr haberi gelirse yarın taban olur mu?
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

5. Kap geldi birazdan aldığını kusar üç beş kademe yukarıdan

6.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Kap geldi birazdan aldığını kusar üç beş kademe yukarıdan
    iki kap toplamda 28 milyon tl civarı kap geldi..çok değil ama moral açısından iyidir...bize çok yüklü kaplar gerek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir kere ar damarı çatlayınca artık hiç bir şeyden utanmaz olurlar....bence defalarca 300 ü deneyip geçmemesi ile ar damarı çatlamış idi..ama biz çok geç fark ettik...
    yapacak bir şey yok kaldık... kural diyorum 8 günlük ortalama aşağısında kapanış yaptı mı sat ama uymuyoruz.. kendi adıma konuşuyorum neyse attık derse bunu da
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

ocak basından beri baya KY satışı var arkadaşlar madem kaldık biz bakalım az daha sabır edip elimize mi verecekler yoksa yukarı mı alacaklar...

baya bir dökülen oldu..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 351/844 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •