Sayfa 352/983 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Kim ne derse desin hikayesi olmayan kağıt değil artık kaça gider nasıl gider bilmiyorum ama gider messele biz nasibimizi alıcaz mı yoksa kaptiricazmi bizi trenden atacaklarmi yoksa biz durağı kaçırmadan inicezmi yasadiklarimizdan ders alıcaz mı yoksa salakliga(kendi adıma) devammı edicez.

2. Dohol tavanı deldi (kisa vade yuksegini)bu hala bakınıyor. Bakalım kaç kapatacak

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Senin gibi hissenin allah belasını versin keşke dohole geçseydim

4. doholün %10 a yakın kapattığı yerde %6-7 zor yapıyor bu kadar şerrr...lik olmaz diycem ama tepki çekiyoruz sonra diye demiycem

bunada şükür dgzte %3 yapmış ondan iyiyiz

polyanacılıktan başka şuan elden bişey gelmiyor
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Neyse hocam canını sıkma biz hiç olmazsa 1.10 gelecek demiyoruz milletin ahı var

6.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Neyse hocam canını sıkma biz hiç olmazsa 1.10 gelecek demiyoruz milletin ahı var
    hocam beni ençok üzen doholmü hurgz mı diye binkere düşünüp bunu seçmem oldu

1 haftada 2 taban yemiş sayılan kağıtla ilgili nekadar pozitif olunur onuda bilemiyorum

çıkışta bukadar cimri düşüşte tam tersi bukadar bönkör olması da çok can sıkıcı

neyse hikaye bitene kadar buradayız mecburi

ya herro ya merro dedik bikere
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Hissedaşlar en kötü senaryo bugün kağıdın aşağı kırmasıydı.

8. Neyin kavgasını yapıyorsunuz, bencede her türlü senaryoya açık bir durum var, olmazsa herkes burda olurdu zaten, doholün daha avantajlı olduğu kesin, geçmek isteyen geçer. Kalanda kaderine razı olur, maliyetinde satar, öbürüne geçer. Burda pg-pç , pasta, takas, grafik, haber, analiz paylaşsak herkes faydalanır. Yabancı para girişi var mı mesela .. Takaslarda ky yı döküyorlar mı. Pasta paylaşalım.

Sayfa 352/983 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •