Sayfa 352/638 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 5099 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
    O bedelli ske ske gelecek işte o gün o tlesla kağıdı aşağı salan o ahmaklara iyi fiyattan satacağım!!!
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    10 yıl kadar önce kent aslan petrokent yine böyle yükselişe geçmiş spk da nasıl önüne geçerim diye brüt falan çıkarmış oda yetmemiş hisse yükselişe devam edince C grubu diye bir saçmalık çıkarıp hissenin önünü kesmişti spk nın fetöcü başkanı.hatta fetö kanallarına gazetelerine isim şirket ismi verip şu şu senetler çok yükseldi demişti.10 yılda bana göre değişen fazla birşey yok yükselen hissenin önünü kesmek için yapılmadık iş yok.ha anlarım bir kural varsa vkfyo hissesine niye uygulanmıyor bu kural çünkü ona yasak gelirse tepedekilerin kulağına gider kelle gider diye dokunamıyorlar.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    O bedelli ske ske gelecek işte o gün o tlesla kağıdı aşağı salan o ahmaklara iyi fiyattan satacağım!!!

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olay budur

3.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    10 yıl kadar önce kent aslan petrokent yine böyle yükselişe geçmiş spk da nasıl önüne geçerim diye brüt falan çıkarmış oda yetmemiş hisse yükselişe devam edince C grubu diye bir saçmalık çıkarıp hissenin önünü kesmişti spk nın fetöcü başkanı.hatta fetö kanallarına gazetelerine isim şirket ismi verip şu şu senetler çok yükseldi demişti.10 yılda bana göre değişen fazla birşey yok yükselen hissenin önünü kesmek için yapılmadık iş yok.ha anlarım bir kural varsa vkfyo hissesine niye uygulanmıyor bu kural çünkü ona yasak gelirse tepedekilerin kulağına gider kelle gider diye dokunamıyorlar.

AYNEN

vkfyo özellikle takip ettim, ordaki arkadaşlara da canı gönülden karlar etsin istiyorum Arefe hürmetine..
    Ancak KENT gıda üstüne çok geldiler, ne kadar gelseler 1-2 günlük bu hareketleri de hepimiz hazmetmemiz lazım.
    Bedellimiz önümüzde inşallah

Bilgi olsun diye sunuyorum, gelelim VKFYO

* 27.02.2020 spk'ya 20 milyon olan sermayesini %50 bedelli arttırıyorum diye müracat ettiği gün fiyat 1,70 TL
    * 21.05.2020 SPK onaylamış, fiyat 1,90 TL
    * 25.06.2020 Rüçhan pazarı başlangıç günü fiyat 2,49 TL
    * 09.07.2020 Rüçhan pazarı bitmiş fiyat 6,29 TL

ve bugün, Rüçhan pazarı bittikten sonraki 15. iş günü FİYAT 13,06 TL , tüm yatırım yapan herkese canı gönülden bol kazançlar inşallah..

KENT GIDA %659 (bedelsiz gibi) bedelli yapmış.. yatırım, karlılık, ihracat, yeni karlar ve üzerine (SPK uyarmış) bilançosunda biriken devasa geçmiş yıl karlarını dağıtacağım ve ilk genel kurulda gündem edeceğim taahüdüyle yönetim kurulu kararını 10 gün önce KAP haberi ile duyurdu.. birileri başladı şöyle uçtu, böyle şişti.. piyasa değeri şunu geçti vs.. elbet haklılık payları vardır ancak 10 yıldır hisse primlenmemiş, kar dağıtmamış, bedelli bedelsiz vermemiş.. önünde an hissedarı ile Mondalez'le birlikte iç piyasanın çok üzerine çıkacak üretim üssü ve ihracat odaklı güzel bir YENİ KENT HİKAYESİ var.. normal, gündem etmeleri.. ama bu şu demek değil.. al yada sat.. önümüzde bedelli onayı inşallah aksamadan gelir, gerisi herkes kendi bilir..
    ancak KENT GIDAYA DA BU KADAR HAKSIZLIĞA BU DA BENİM HAYKIRIŞIM OLSUN..
    Hayırlı bayramlar dostlar şimdiden..

4. Taban fiyatı yaklaşık 200 lot ve 430 bin TL ile oldu.
    Çok düşük fiyatla taban oldu.
    Satan yok ama kapanış seansında korkup satanların lotlarını toplayacaklar.

5.  Alıntı Originally Posted by sasa500 Yazıyı Oku
    o bedelli ske ske gelecek işte o gün o tlesla kağıdı aşağı salan o ahmaklara iyi fiyattan satacağım!!!

Redmi note 8 pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yaşa be sasa

6. Güzel yazılarınız için çok teşekkürler tüm hissederlara iyibayramlar dilerim size
    Dün bugün %25 senetlerime ilave ettim
    Bu tip ızun yıllar beklemiş kağıtların sonunu yavruları alıp gitmek olmaz kendi fikrim budur

7. Dün 7000 lot işlem 5000 alış kabaca
    Bugün taban 399 lot sadece tabandan alım ve işlem hacmi bu kadar 😳

8. SABIRLA ..bayram sonu artık devam olsun inşallah..

ilgimi çekti.. az da olsa satıştan silinen emirler oldu son anlarda..
    ve yukarı kademelere de yazanlar olmuşş..

bu iyi bişey en azından )

Sayfa 352/638 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •