Sayfa 354/489 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3905 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Yok yok sallamıyor, sadece 1 günde almıyor olabilir o kadar malı.. Eskiden tek kurumdan alıyormuş , şimdi birileri öğretmiş, tahtacının dikkatini çekmemek için 5-6 kurumdan ama robot kullanmadan alıyormuş)) en son 17-18 lere düşünce satmış, tahtacı tak yukarı çizmiş.. ) Klasik ky hareketleri..
    8-10 milyon lot 200 milyon lira civarı para yapar. O kadar parayla gelipte ttkomda çarpılmaz. O paraya şirket kurup borsaya açarsın😂😂😂

2.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    8-10 milyon lot 200 milyon lira civarı para yapar. O kadar parayla gelipte ttkomda çarpılmaz. O paraya şirket kurup borsaya açarsın������
    ucuz kredi ile son yıllarda zengin olan tayfadan. Ortak bir arkadaştan biliyorum, bir den fazla şirketi var ama borsayı bilmiyor..

Buyuk tahtalarda yuklu alıp kısa da ciddi kar almaya çalışıyor, ancak ocak düşüşünde 800 milyon tl civarı zarardaydı ..
    Acemi traderın sonu... piyasa yukarı giderken kısa al satlar ile para kazanırsın ama büyük düşüşe yakalanır stop olamazsan , karı geç ana paranı bile alırlar..)

Eğer kısa vade düşünüyorsan bu piyasada her tahtada çarpılırsın..

3.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Takasını sürekli takip ederim . Günlük işlemin yarısından çoğunu tahtacı ykredi , bankof gibi iki üç kurumdan kendi yapar. Ykredi gün sonu tek lot bırakmaz aldığını gün içi tamamen satar. Günlük alıcı satıcı 2 milyonu geçen kurum çok nadir olur. 5-6 milyon alan daha görmedim tahtada. O konuşanlar sallıyorlar emin olun.
    Bugün 88 milyon işlem olmuş.ykredi 14,5 almış 12,8 milyon satmış. Bankof 8,6 milyon almış 8 milyon satmış.iş 5,5 almış 5,5 satmış.deniz 6,7 almış 6 milyon satmış. Yani günlük işlemin çoğu alsattan ibaret. Öyle 8-10 milyon toplayan hiç olmuyor. 80 milyon işlemi 4-5 kurumdan çeviriyorlar. Aylardır bu iş böyle devam ediyor. Tahtaya öyle bir basıyorlarki bunlar deh demeden bu eşşek zor gider. Anca imtiyaz uzatımı gibi bir haber gelirse hissenin önünü açarlar. O zaman isteselerde tutamazlar. Normalde yapılan işlemler fiktif. Yaptıkları suç. Ben spk da olsam kilotlarına kadar el koyarım bunların...donsuz gezdiririm bunları😂😂😂

4. Yüzde onuçü borsada.kalanı varlık fonu ve hazinenin. Borsada 500 milyon lot var. Bununda 100 ü citide. 58 i ziraatte. Birazı fonlarda falan kilitli mal. Aslında çok sığ bir tahta. Şu citi keşke defolup gitse. Hisse başını kaldırdımı satıcı oluyor. Düşerken tekrar topluyor falan. Bazen 140 milyona kadar malı çoğaltıyor. Eskiden doceninde 40 milyon civarı malı vardı o biraz azalttı. Tabi bu bizim gördüğümüz. Bu kansızlar bi yerden satar on yerden toplar. Ben sonuna kadar burdayım . Borsadaki payların binde birini paketledim. Bunlar baskıladıkçada inadına az az topluyorum. İnşallah benim emekliliğim olacak bu hisse😁😁😁

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,664
    Kentufun piyasayı bırakmasına sebep son damla bu hisse oldu. Ama intikamını alacağız bunlardan.

6. Direnç 23 mü,
    Postaya bir imtiyaz onay haberi verin artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Borsa fiyatlamalarında genel olarak Tcell X2 TT olarak işlem görüyordu ama son atakta ara açıldı, TT 26 olmalıydı, belki bilanço beklentilerinden dolayı ara açıldı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. pala shortçulara karşı endeksi tutmak için ttkom ve bir kaç hisse ile endeksi tutuyor.. bugun ki oyun bu...

Sayfa 354/489 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •