Sayfa 354/606 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Ne zaman 35'e dayansa bir sıkıntı çıkıyor

2. Tekrar kısmen aranızdayım.
    bekliyoruz spek efendi..

2. Çeyrek Kar ne zaman açıklanır.

4. iyi dayandı. Ne satarım ne de alırım spek efendi..

Bekliyoruz.

5. yükselmemesi için cok çaba sarfediyorsunuz ama nerenizi yırtarsanız yırtın, er ya da geç olacağa mani olamazsınız.
    hodri meydan...

yatırım tavsiyesi degildir

6. Borsa düşüşüne iyi direndi...daha ne yapsınlar..ytd..ytd 1 hafta oluyor konya cimontodan beton gönderin dedik abi randevu ile gönderiyoruz çok yoğun dedi ..duraksadım hastane yi mi aradım diye .cmbtn arayan var mı. sinek avlıyorlardır. Kesin bilanço eksidir.. Ytd..ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Borsa düşüşüne iyi direndi...daha ne yapsınlar..ytd..ytd 1 hafta oluyor konya cimontodan beton gönderin dedik abi randevu ile gönderiyoruz çok yoğun dedi ..duraksadım hastane yi mi aradım diye .cmbtn arayan var mı. sinek avlıyorlardır. Kesin bilanço eksidir.. Ytd..ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    konya çimentonun piyasa değeri 1 milyara yakın , ilk çeyrekte yaptığı hasılat 75 milyon.
    çimbetonun piyasa değeri 58 milyon tl ,ilk çeyrekteki hasılatı 63 milyon.
    çimbetonun ciro açısından bir sorunu yok.sorun patronların ve yöneticilerin zihniyetinde.neler döndüğünü neredeyse herkez biliyor.
    adamların cmbetonla ilgili bir kar amaçları da yok.genel yönetim gideri vb. zaten görüyorsunuz yazmama gerek yok.
    ayrıca düşüşe direndi dediğiniz fiyat yeni girenler için makul olabilir ama biz eskiler için durumun vehametini görmek için dolar bazlı veya bist bazlı grafiğe bakın derim.
    yeni yönetimden ozellikle taner aykaçın tutumu sonrası umutlanmıştım.ama şimdilik her şey aynı tas aynı hamam.bilançolara kadar bir şey yazmak istemiyordum ama...
    ülkenin seçim vb. nedenlerle girdiği ortamı ve olabilecekler konusunda onları g.kurulda uyarıp hisse geri alımı kararı vb. önlemlerle bu durumun önüne geçilmesi gerektiğini belirtmiştim.ama adamların şirketin tahta fiyatlarıyla bir sorunu olmadığı görülüyor.
    bunu normalde haklı bir gerekçe olarak görebilirdim.ancak 2011 deki arsa satışıyla doğan bedelsiz beklentisi ve bu süreçte 35 dolardan sattıkları hissenin 8-9 yıl sonra 7 doların altına geldiğini düşünürsek...
    o dönemden beri hisse taşıyan k.y.nın vebali üzerlerindedir.

yatırım tavsiyesi değildir

8. Bu çapsız ne zaman gidecek.beklemedeyiz.spek efendi biraz gaza gelsn.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 354/606 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •