Sayfa 354/667 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Herşeyi satsak kaç para eder bugün ya. Dünya kadar borç yükü yaptılar. Bu kadar borçlanma karşılığında ne yaptık. Eski müdür borçlanmada, ödemede sorun yok dedi dedi, ebitta dedi dedi gitti. İşler 2023 te hiçte onun dediği gibi gitmedi işte. Yönetim sorunuda yaşanmış ki, 2023 te değiştirmediğimiz pozisyon kalmadı. Şirket borçları çevirebilecek kazanç sağlayamıyor. Mecburen safraları atmaya çalışıyor. Artık Gübre-ferbis-areo ile toparlamaya çalışıcaz. Müşteri bulurlarsa Agriventisi falanda hemen elden çıkarsınlar. Ne yapacaksa burada areo yapsın. Özbek yatırımından da yol yakınken vazgeçsinler. Geçen seneki bedelliden ayırdıkları parayı eritmeden geri getirip borçları azaltmakta kullansınlar. Bu nedir ya. Biz düzelecek diye beklerken tuhaf tuhaf kap haberleri geliyor. Doktora yapmış adamım. Bu akşam ki kapları okudum okudum. Hiçbirşey anlamadım. 27 sinde bizim haklarımızı korumuşlar. Bugün sebep ortadan kalkmış. Sebep neymiş. 2 günde ne değişmiş.

2. 2024 başı

TL dönüşümlü KKM kaldırılıyor

3. Ankara temelli de anahtar teslimi bir fabrika yapılıyordu,ne üreteceğini hatırlayamadım,kap haberini de bulamadım,hatırlayan arkadaş var mı..

4. Oyak dogrudan para veremedigi icin sirket batmasin diye bu yolla kasasina para koyuyor diye anladim ben.

5.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    Ankara temelli de anahtar teslimi bir fabrika yapılıyordu,ne üreteceğini hatırlayamadım,kap haberini de bulamadım,hatırlayan arkadaş var mı..
    https://foreks.com/haber/detay/646ae...a-karar-verdi/
    https://foreks.com/haber/detay/648bd...mesi-imzaladi/
    Yakında onu da satarız

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Oyak dogrudan para veremedigi icin sirket batmasin diye bu yolla kasasina para koyuyor diye anladim ben.
    2023 bilançosuna yansır

F/k düşer

///

Seçimden sonra faizler paldır küldür düşer

Yoksa çoğu şirket gider

KKM’nin jilet gibi kesilmesi borsaya nakit akışı sağlar.

7. iki fabrikadan üretim yapan satıldı,diğerinin durumu hakkında da hiç bilgi yok ne durum da..muhtemelen bu yöntemle kısa vadeli borçlardan kurtulmak amaçlanıyor,olumlu yansıması umudu ile salıyı bekleyeceğiz..

8. Ekonomi tabiriyle borçları yüzdürmeye ve başımızı suyun üstünde tutmaya çalışıyoruz. Benim anladığım budur.

Sayfa 354/667 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •