Sayfa 355/854 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Bugün ve cuma toplam 5 milyon lot açığa satış yapılmış..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Valla burda kapana sikistik sanki... aselsana 24den beri bakiyorum

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şöyle 1.90 an 2.00 aralığına gelsede bizde soyleyecegimizii söylesek...sabir.sabir sabir...mal düşerken alınır çıkarken değil..düşerken sabredecenki yükselirken kazanasin...

4.  Alıntı Originally Posted by ALPTUĞ Yazıyı Oku
    eğer bu arsa kurtdoğmuş,kurna köy bölgesinde ise zor.o bölge baraj havzası değil mi??
    Kısmen su havzası içinde kalıyor. Ormanlık alanın kıyısında. Daha önceki (bir kaç ay önce ) sayfalarda ada ve parsel numaraları dahil paylaşılmıştı. KAP haberlerine bakarsanız orada bilgileri görebilirsiniz. Bir umuttur kısmen de olsa imarda olumlu değişim olmasını bekliyoruz . Öyle 10 kat, 20 kat imar değil beklenen. Kısmen piknik alanı, hobi bahçeleri, kısmen fuar alanı , kültür merkezleri, vs.Az bir kısmında da villa tarzı imar olursa ne ala.

5. Valla arkadaşlar ben aşağıda al satlarla oynayıp birazda olsa ortalamayı düşürüyorum

6. ortalama dusurdunmu, ortalamayi gecince kara gectim diye verirsin kagidi...elindekiyle inatla beklersen beklenti gerceklesirse eger o zaman iyi olur...zaman zaman diger kagitlardaki beklentiler mipazin onune gecebiliyor..olani dolaba kitleyip gitmek daha iyi olur.

7. Kağıdı baskılamak için sürekli açığa satış yapılmış gibi

8. Sesli düşünüyorum; birileri imar olayının olumsuz sonuçlanacağı ile ilgili bir duyum alıp sürekli açığa satış mı yapıyor?

Sayfa 355/854 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •