Sayfa 356/881 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Burayı okuyor. Taktik değiştirelim. Yalvaralim
    okuduğunu biliyorum , o yüzden onun bunun çocuğu , takla at götünü yırt ama kaptırdığın malları alamazsın göt oğlanı.... acizsin .

yatırım tavsiyesi değildir

2. Belki de daha da vermek istiyor bilemiyoruz... Ytd...

3. Bence her türlü daha büyük bir oyun var. Tahminim:
    1. (En kötü versiyon, daha önce oldu ve bundan dolayı ceza alan eski yöneticisi var) Insider trading, eğer öyle ise ve kötü çıkacaksa bilançoyu önceden bilenlerin hareketleri. Son bilançodan önce (3. çeyrek) 9'larda iken bilanço daha gelmeden 11'in üstüne atmıştı, bence bu da açık bir insider trading hareketi idi.
    2. Zaten satmakta olan yabancıdan daha düşük fiyata mallarını almak. (Kısa vadeli acı veren fakat uzun vadeli çok iyi)
    3. Yada hepsi olağan trading hareketi, daha sonraki yükselişler için...
    Insider trading olmasın ne olursa olsun....biz küçük yatırımcılar için.

4. Vestel elektronik tede , beyaZdada işler çok iyiymiş. Eğer beklenmeyen bir bilanço gelirse tamamıyla oynanmış bilanço nedeni iledir. Gözünü toprak doyursun s....

5. Merhaba
    3.ceyrek bilancosunu aciklanmadan 1-2 hafta once de buna benzer cok hacimsiz suni dusmustu 9.60 lara kadar(küsürattan emin degilim), sonra hizlica yukselip bilancoyu 11 lerde karsiladi ve bilanco sonrasi 13leri gordu.
    Benim tahminim 3.ceyrek kadar carpici bir bilanco gelmeyecek ama gene de bu hissenin ölüsü 13-14 liranin altina inmeyecektir.
    Burada sikinti %85 hissenin toplu olmasi, bu hareketler de patronun izni olmadan yapilamaz.
    Eninde sonunda ederini bulacak. Vestel elektronik cok kotu durumda, vesbe ise piril piril parliyor. Borsadaki en yatirim yapilasi hissedir bence.

Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Veleddalin amin ...dibin dibini göstediler bana ,,,,, ha bu ders olsun bana hep diyorum her kadameye para ayır diye ama adrenalin işte .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Olaya bak ben tam tersi bir hareket bekliyordum, bir anda 13 üzerine atar diyordum

8. ötv mtv dinlemiyor
     Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Olaya bak ben tam tersi bir hareket bekliyordum, bir anda 13 üzerine atar diyordum

Sayfa 356/881 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •