Sayfa 36/71 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

son 7-8 seneye bakıldığında neredeyse hacmin büyük.kısmi son 7-8 ayda yapılmış. maliyetlenmeler bu arada oluşmuş.

gerçi ata gyo özeline bakıldığında hic bu denli bir grup beklentisi oluşmamıştı. Eğer ATP'nin arzi problemsiz tamamlanirsa, tab gıda halka arz onayı da çok uzun sürmez gelir. Burasi icin tab gıda önemli çünkü onun yer sağlayıcisi!

buralar epey hareketlenir diye düşünüyorum. şu anda kimse yok ama ! cok az olan pozisyonumu yarin ve cuma bir miktar artırmayi dusunuyorum acikcasi.

bu arada a1 capital , oyak ve bofa mal cevirip duruyorlar tahtada. abuk subuk

bakalim neler olacak

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş.‘nin (“ATP” veya “Şirket”) birincil halka arzının talep toplaması 27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde (2 gün) yapılacaktır.
    ATP’nin 7.500.000 –TL nominal değerli sermaye artırımı yöntemiyle halka arz edilmesiyle halka açıklık oranı %20,00 olacaktır.

bakalim holdingin bu ilk halka arzinda başari ne olacak. Şirket finansal datalari gercekten kaliteli ve halka arz miktarı az ama fiyat pahali geldi bana ! eger halka arz başarili olursa ata gyo'da pozisyonumu daha da artirabilirim.

persembe (yarin) ve cuma arz. bakalim neler olacak.

Bu Tab Gida'nin halka arzi ne durumda acaba ?

hazir ata gyo baya asagi gelmisken bir miktar pozisyon acmak istiyorum !

bilgisi veya fikri olan varmidir ?

5 yıl öncesinin TL bazlı fiyatlarinin bile altinda islem görmeye baslamis. yarin bu hisseye biraz yatirim yapayim diye düsunuyorum. (1 temmuz 2016 yilinda 3.70'li seviyelerde imiş) Tab Gıda halka arzi ve sonrasi gelismelere bağlı potansiyel olabilir gibi

3.38 - 3.43 arasi ciddi aliciyim alislarimin yarisini girdim.

kardesler beni uzmez verir diye dusunuyorum ! orta vadeli yatirimciyim kardesler uzmem sizi

.....hayırlı olsun......

neden acaba...

grafiğe bir daha dikkatli bak....
    2005 te gördüğü 2,5 tl li zirveyi tam 10 yıl sonra 2015 te geçebilmiş... oda anca 6,80 tl leri görebilmiş...

alış yazdığın basamaklara gelince....

ne diyeyim hayırlı olsun....

birde şu takası incelersen....

iş yatırım 12 milyon lotu 4 ayda...
    yani aralık 2019 nisan 2020 arasında ata yatırım vasıtası ile sattı...dağa doğrusu dağıttı...

(ha bu arada iş yatırımda ki 12 milyon lot ata yatırımın özel nitelikli yatırımcı fonu idi..dışarıdan alamıyordun fonu..daha doğrusu alabilmek için görüşmeler yapman gerekirdi... bunlar özel yatırımcı idi..ata yatırımın gyo olurken yardımcı olan yatırımcı idiler..grafikte ki harekete bakarak alış maliyetini tahmin et artık..)

çok uğraştı...malı dağıttı aracı kurumlarına...
    daha sonra 4 veya 5 ay sonrada senedi 7 lere getirtti.. 6,00-6,50 lere zikzag yaptırtarak eyvallah dedi...

..sonrada serbest düşüş...

al sana uzun vade...

Sayfa 36/71 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •