Sayfa 360/1000 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --herkes felaket tellalı olmuş...ülkedekiler bu ülkeye güvenmiyorlar...ama yabancılar daha çok güveniyor...mum dibini ışıtmazmış...
    hade be...güvenmiş..dediğinin ardında 3 ay duramayanlar güven diyor... kararname piyangosu...
    geceden sabaha kimi vazelinleyecekler, an itibariyle belli değil..

2. İşte bunlar hep değersiz tl. Arap çomarı daha ucuza daha iyi müslüman ülke mi bulacak?Onlarda güvendiğinden değil ülkeyimim kurucu ve kurtarıcıları öyle bir ülke kurmuş ki ne kadar geri götürsen arapların paçavra birçok ülkesinden daha iyi,gelişmiş ve modern.Ayrıca cennet gibi.

--bu memlekette 2001 de 10 milyar dolar yıllık cari açıkla darbe oldu....

--şimdi niye olamıyor?....

--cumhuriyet gazetesi halk tv veb izleyerek türkiye' nin gücünü potansiyelini anlayamazsınız?... bunlar sizi pesimist yapar...her şeyin kötü gittiğini, artık iflağ olmayacağımızı düşünürsünüz..

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    yabancıların aldığı mülk sayısına bir bakın bakalım...
    çoğu yabancı burada sağlık hizmetlerinin kalitesi, kolay ulaşılması nedeniyle yerleşiyor...
    hastalar/marazlılar mı geliyor bir tek ?
    sağlıklılar neden gelmiyor ?

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    artık iflağ olmayacağımızı düşünürsünüz..
    koltuğa adam dayandıramıyorsunuz.

5. Sen akit,yeni şafak falan oku küresel güç olduğumuz gerçeğini unutma.Şimdi 2001’in katmerlisi var ama gözleriniz var göremezsiniz.

6. Dolar 2 olduğundan beri aralıksız topluyorum. Ortalama 4 civarı...

Bu işlerin buraya geleceği 10 değil 20 sene öncesinden belliydi.

Doları 10 senedir toplamamın sebebi iş sahibi olmamın o zamana denk gelmiş olması.

20 sene önce işe başlasaydım 20 senedir topluyor olurdum.

Borsaya da bu hafta girdim sembolik bir miktarla (değişim yakın gibi ufaktan risk almak lazım)

7. Hadi hadi hocam 8-8.5 maliyetin var çıkmak için diyorsun hep olmayan şeylerle insanları korkutuyorsun

8. Tüm forumlarda görevli troller gündemi çarpıtmaya ve saçmalamaya devam ediyor.

Görüyorsunuz. Okuyorsunuz. Bu forumda da görevli/ler var.
    Aldırmayın fıstığını atın geçin.

Sayfa 360/1000 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •