Sayfa 360/413 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410 ... SonSon
Arama sonucu : 3298 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Handysize ı göremedim

2. Haftalık RSI değeri 51,56, Aylık RSI değeri 62,37
    Biraz daha yol alması gerekiyor... iyi yolda yürüyor...
    Endeks yukarıya döndüğü anda her şey değişir...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. Bugün kademeli alımlarımı tamamladım... Artık üstüne yatıp bekleme zamanı... herkese bol kazançlar olsun
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Bu yıl temettü falan olayı var mı arkadaşlar.Uzun süredir kağıdın yatırımcısı değildim ,o açıdan o konudan biraz uzağım.Bilgisi olan var mı

5. Bu hisseyi bilen temel analiz tuzagina dusmez.
    1- Bir hissenin ilk once sahibine bakacaksin gerisi teferruattir. Huylu huyundan vazgecmez. Gecmis 10 senede ucuzsa bundan sonrada ucuz olacak
    2- Tarihinin en Parlak donemi 2021 ve 2022 NAVLUNLAR tarihi rekorlar kirarken (BDI 5bin usd, Handysize, Supramax bugun fiyatinin x3 katiyken) Ve Dolar ayni donemde 9dan 18e tirmandiginda bile ki herhangi bir hissenin tarihinde bukadar buyuk atesleyici yakit olsa x5 yapardi, bu hisse anca 2 liradan 4e gitmistir (bolunme oncesi fiyati) ayni donem butun borsa 1e3 yapti yani herkesten yine geri kaldi hemde bu hikayelerle.

Yok dolari var yok silopi aman aktif varligi şoyle boyle anca oyalanirsiniz dostlar ve cogu hisse cok cok daha fazla gider sebebi PATRON

3- Peki ben niye buradayim.. Benim için Trade hissesidir. Algoritmalarini yakalayan iyi para yapar Patronu gibi ( soyledigim kolay degil ama hisseyi ezberleyene cok ekmek yedirir)

4- 1e5, 1e10 yapmaz mi yani derseniz. Supriz bir ortaklik, silopi halka arzi, yeni bir sektore yatirim, sirketin satilmasi gibi siradisi bir haber gelirse olmaz degil fakat buda loto beklemek gibi burseydir bu hissede..

Bol Sans.
    Ytd.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bilen temel analiz tuzagina dusmez.
    1- Bir hissenin ilk once sahibine bakacaksin gerisi teferruattir. Huylu huyundan vazgecmez. Gecmis 10 senede ucuzsa bundan sonrada ucuz olacak
    2- Tarihinin en Parlak donemi 2021 ve 2022 NAVLUNLAR tarihi rekorlar kirarken (BDI 5bin usd, Handysize, Supramax bugun fiyatinin x3 katiyken) Ve Dolar ayni donemde 9dan 18e tirmandiginda bile ki herhangi bir hissenin tarihinde bukadar buyuk atesleyici yakit olsa x5 yapardi, bu hisse anca 2 liradan 4e gitmistir (bolunme oncesi fiyati) ayni donem butun borsa 1e3 yapti yani herkesten yine geri kaldi hemde bu hikayelerle.

Yok dolari var yok silopi aman aktif varligi şoyle boyle anca oyalanirsiniz dostlar ve cogu hisse cok cok daha fazla gider sebebi PATRON

3- Peki ben niye buradayim.. Benim için Trade hissesidir. Algoritmalarini yakalayan iyi para yapar Patronu gibi ( soyledigim kolay degil ama hisseyi ezberleyene cok ekmek yedirir)

4- 1e5, 1e10 yapmaz mi yani derseniz. Supriz bir ortaklik, silopi halka arzi, yeni bir sektore yatirim, sirketin satilmasi gibi siradisi bir haber gelirse olmaz degil fakat buda loto beklemek gibi burseydir bu hissede..

Bol Sans.
    Ytd.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    imzamı atıyorum ama şerh düşeceğim noktalar var .4, madde de yazılanlaRDA OLSA SU AN ANCA TARIHI TL ZIRVE TEST EDER BIRAZCIK KÖPÜK YAPAR KALIR .SONRA SÜZÜLE SÜZÜLE GERİ GELİR .
    BAHSEDİLEN 1 E 10 OLMASI ICIN ÇOK YUKSKE MIKTARDA PİYASADAN MAL DEPO EDILMSI LAZIM 250/300 MİLYON MAL CEKILECEK PİŞYASADAN BASKA YOL ANCA BUNLAR İŞ YAPAR

Valla kağıdın yıllardır baskı altında olduğu elbet doğru.Ama kağıdın yıllardır çok ucuz olduğu da doğru.Kağıt tarihi boyunca hiç pahalı olmadı.Bundan iki yıl önce navlunlar uçtuğunda da ucuzdu şimdi de ucuz.Benim buna yatırım nedenim gelecek buhranda bizim iç dinamiklerimize güvenmemem.İç piyasaya hizmet veren tüm sektörler dayak yiyecek.Hammaddeyi dolarla ithal ederek üretim yapıp ihracat yapan şirketler de hammadde maliyeti nedeniyle dayak yiyecek.Bu şirket tüm bu dinamiklerden bağımsız.Tüm olayı navlun fiyatları ve dolar tl paritesi.E dolar tl paritesi malum ondan eminiz o hep ama hep yukarı gidecek,navlunlara gelince iki yıl önceki anormal artışı dışlarsak aslında yıllardır şu anki seviyesinde gitmiş.Bu seviyelerde de hep kar etmişiz.İki gemi daha eklenecek bu da yüzde otuz kapasite artırımı demek.Gelen buhranda bu şirket bana güvenli liman olarak gözüktü.Ondan burdayım,baya aldım alımlarıma da devam edeceğim.

Ha trade ile para bırakır mı,elbet bırakır,kağıt uçar gider mi,pek sanmam kağıdın doğasında spekülatif artış ve düşüşler yok.Borsa bu ara iyi bir yatırımmıdır,borsada olmak lazım mı ,bu son soru milyon dolarlık soru,cevabını bilen zaten zengin olur.İlla borsada olunacaksa bu kağıt alınır mı,buna cevabım kesinlikle alınır,bu şirket bence borsada güvenli limanlardan biri.

Sayfa 360/413 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •