Sayfa 361/1043 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by k_arda0608 Yazıyı Oku
    Çelik hocam iyi akşamlar. SKBNK 1.63 Desteğini kırdı. Ve 1.61 kapattı. Son durumla ilgili yorum alabilirmiyiz.Tşk.
    buralardan tepki gelmeli gelmediği taktirde 1.50 civarlarında 2 li dip yaparak tekrar sert yükseliş bekliyorum panik satışlarda ekranda kalmayın hata yaparsınız ekran kapatmak daha mantıklı

2.  Alıntı Originally Posted by Ovam Yazıyı Oku
    Sasa için teşekkür ederim hocam. Desteği neresidir tekrar eski trende inermi? Bide tcell için ne düşünüyorsunuz? Tekniği nasıl? Yabancı satışları nasıl etkiler?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabırla beklemek gerektirir der teknik sasa güzel olacak tcell günlükte al posizyonunda 15.70 üzeri kapanışlarda yön her zaman yukarı YTD

3.  Alıntı Originally Posted by fb907 Yazıyı Oku
    çelik hocam müsait olunca rysas bakabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

dub-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5.51 altında haftalık kapanış olmamalı aşağısı ucurum buradan tepki cıkışı olmalı ytd

4. Günaydın. Allah herkesin işini denk getirsin . Hayırlı işler versin ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hayırlı akşamlar hocam. Ereğli 8.41 üzerinde kalıcı olamadı. Yarın için kesin stopumuz geride yazmış olduğunuz haftalık destek olan 8.29 mu? Trader amaçlı ateks ve knfrt takip ediyorum. Bu iki hissenin de önemli destek ve dirençleri rica ediyorum. şimdiden teşekkürler hocam. Allah sizden razı olsun inşaallah.
    haftalık 8.22 ciddi destek kırılıcağını sanmıyorum ben eregl de orta ve uzuncuyum fiyatlar takılmıyorum sabır testi yerleri buralar esma hanım ytd diğer sorunuzda ateks drençte yukarıda 15.25 marj var piysa destek atarsa mrj artar knfrt da hemen hemen aynı bol kazançlar ytd

6.  Alıntı Originally Posted by sword12 Yazıyı Oku
    çelik hocam bu hafta için afyon ve cusan için gördüğünüzü paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.
    afyon orta uzun vade hissemiz düzeltmelerini önemsemiyorum cusan sindirme sonrası yoluna devam eder sadece sabırla beklemek lazım ytd

7.  Alıntı Originally Posted by veyselyldr Yazıyı Oku
    hocam oylum ve menderes bakar mısınız?
    oylum orta ve uzunda bu fiyatları aratır 4 üzeri kapanışlar yeni zirveler yaptırır ytd
    mndrs cok ucuzken paylaştığım hisselerden bana göre halen ederinin altında güçlenerek yoluna devam edeceklerden olarak takip ediyorum ytd

8. ITTFH DA Şunu unutmamak lazım her yukseliş trendinin içinde duşuşler,her düşen trendin içinde yukselişler vardır...Mühim olan ana trenddir,ana yöndür o yön yukarı halen ytd

Sayfa 361/1043 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •