Sayfa 362/852 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Ya sizde anlama kit mi. Adamlar spk denetiminde çıkmak icin kottan çıkıyor.
    Kottan çıkmak icin 95 yeterli adamlarda 96.25 var. Baştan sona bilgisizce yazılan yazı ve birilerinin hoşuna gidiyor diye doğru .gülerim ben buna
    Sayın sivrisinek

Merak ediyorum sahiden elinizde kipa hissesi olmamasına rağmen, kimsenin sizi kale almamasına rağmen neden yazmaya gayret ediyorsunuz

Bilmek isteriz amacınız nedir

Teşekkürler

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kipa sahiplerine migros vermeyecekler.amac ıyi niyetli olsaydı kipa borsadayken birlesmeyi yaparlardı. Aklinizi kullanın niye borsadan cikariyorlar. 98 i bulurlarsa ortakliktan çıkaracaklar. Amaç net kalana migros yok.
    biz size mevzuat anladık yazdık söyledik ...

bu adamlar çagrıyı da yapmak istemedi zaten ilk önce ortagı oldugunuz şirket sahiplerini yöneticileri sorgulayın

kottan çıkacam diyor genel kurul yapıp, kurul başvuru onayın dan sonra zorunlu çagrının bitiminden itibaren 5 iş günü sonra men olacak...

3.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Izmirli niye birlesecek sirket once kottan çıkarilmak istiyor, hade aydınlat bakalim bizi.
    3 sene oldu olmadı bilmiyorum kipaya bulasali..1.10 beri aldım her yerden ve satım şuan yine var ...buradaki bütün firildaklik bence artik gayrimenkul için.. Migros kipayi aldıktan sonra 800 milyon gibi bilancoya katkısı oldu..bu katkı gayrimenkullerinin etkisiydi..yanlız bu değer belediyelerin rayiç bedelli üzerinden gösterilen bedeldir...o zaman deniz yatırım migrosun kupayı alması ile alakalı değerlendirmesinden bahsederken ege bölgesindeki 3 arazi-mulku 2 yıl sonra satsa zaten 500 milyon fiyata satacagindan bahsediyordu...hatırlarsanız kipanin değeri bir ara 0.20 kuruşdu ..sonra 2:29 oldu...tahtada genel kurul toplantısına katılan ve bir kaç dava açan yatırimci var sanırım....bu saatten sonra 3 TL üzeri alan içinde 2tl den alan içinde çok bir fark yok bence...adamlar deniyecek kottan çıkmak için SPK gerçekten görevini yaparsa bu olmaz..ondan sonrası farklı olur ...olmazsa da önümüzdeki maçlara bakarız)sen rahat ol keyfine bak..3 yildir bundan zevk aliyoruz..film sonunu mutlaka göreceğiz..biz manyagiz

4.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    3 sene oldu olmadı bilmiyorum kipaya bulasali..1.10 beri aldım her yerden ve satım şuan yine var ...buradaki bütün firildaklik bence artik gayrimenkul için.. Migros kipayi aldıktan sonra 800 milyon gibi bilancoya katkısı oldu..bu katkı gayrimenkullerinin etkisiydi..yanlız bu değer belediyelerin rayiç bedelli üzerinden gösterilen bedeldir...o zaman deniz yatırım migrosun kupayı alması ile alakalı değerlendirmesinden bahsederken ege bölgesindeki 3 arazi-mulku 2 yıl sonra satışa zaten 500 milyon fiyatta satacagindan bahsediyordu...hatırlarsanız kipanin değeri bir ara 0.20 kuruşdu ..sonra 2:29 oldu...tahta genel kurul toplantısına katılan ve bir kaç dava açan yatırimci var sanırım....bu saatten sonra 3 TL üzeri alan içinde 2tl sen alan içinde çok bir fark yok bence...adamlar denilecek kottan çıkmak için SPK gerçekten görevini yaparsa bu olmaz..ondan sonrası farklı olur ...olmazsa da önümüzdeki maçlara bakarız)

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    biz size mevzuat anladık yazdık söyledik ...

bu adamlar çagrıyı da yapmak istemedi zaten ilk önce ortagı oldugunuz şirket sahiplerini yöneticileri sorgulayın

kottan çıkacam diyor genel kurul yapıp, kurul başvuru onayın dan sonra zorunlu çagrının bitiminden itibaren 5 iş günü sonra men olacak...
    bilgiye saygı gösterin ...

teb 2 tl den borsa dan çıktıgı gün 5 tl idi aradaki fark yatırımcının zararı oldu hatırlamakta fayda var

6.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Ya sizde anlama kit mi. Adamlar spk denetiminde çıkmak icin kottan çıkıyor.
    Kottan çıkmak icin 95 yeterli adamlarda 96.25 var. Baştan sona bilgisizce yazılan yazı ve birilerinin hoşuna gidiyor diye doğru .gülerim ben buna
    Benim bildigim bu sene %97 seneye %98 olucak o yuzden toplamak istiyor buda %0.75 (milyon lot ediyor), cagri sureci gibi bisey bu, okudugunuzda zaten duruma gore birlesmeyi acik birakmis. Toplayamassa bu sene son birlesmenim faydalarindan yararlanmak icin. Yanlis biliyorsam duzeltin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    Sayın sivrisinek

Merak ediyorum sahiden elinizde kipa hissesi olmamasına rağmen, kimsenin sizi kale almamasına rağmen neden yazmaya gayret ediyorsunuz

Bilmek isteriz amacınız nedir

Teşekkürler

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by downlow Yazıyı Oku
    Benim bildigim bu sene %97 seneye %98 olucak o yuzden toplamak istiyor buda %0.75 (milyon lot ediyor), cagri sureci gibi bisey bu, okudugunuzda zaten duruma gore birlesmeyi acik birakmis. Toplayamassa bu sene son birlesmenim faydalarindan yararlanmak icin. Yanlis biliyorsam duzeltin

Ortakliktan çıkarma yuzde 98 2018 için borsadan çıkma yuzde 95 ikisi ayrı hukuki sonuçlar

8.  Alıntı Originally Posted by downlow Yazıyı Oku

arkadaşlar kottan çıkma ile ortaklıktan çıkarma farklı bunu ayırt edelim

kottan çıkmak için %95 yeterli

ortaklıktan çıkma için artık bu yıl bitti sayalım 2018 de %98 olması lazım

Sayfa 362/852 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •