Sayfa 362/385 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Düşeceğini hep söyledik.
    Demir yumruk indi.

2. 10,30 🪓
    biri tutsun şunu ülke sıkıntıya girecek.
    İşçilik 570 $ oldu leynnn 🍆

3. Bu yazıyı iyi okuyun. Doları da borsayı da fişi çeken dayu bu işte bu dayuya kulak verin.
     Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Herkes bankadan kredi almak zorunda mı bu ülkenin sermayesi yok mu kimsenin birikimi yok mu ? Bankalardan bu kadar borç alın faizle borç alın kredi alın pompası ben görmedim. Boyle birsey yok yatirim kredi ile mi yapılıyor sadece? Mağarada mı yaşıyor insanlar bu zamana kadar ne kredisi sürekli.

Bankaya borcu olan zengin oldu parası olan iflas etti böyle bir düzen olamaz abi. Böyle bir din olamaz faizle borç alanın zengin olduğu din olamaz. İnanılır gibi değil

Faizle borç aldım araba aldım borç zengin oldumm param duruyor idi battım Allah u ekber
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    10,30 🪓
    biri tutsun şunu ülke sıkıntıya girecek.
    İşçilik 570 $ oldu leynnn 🍆
    Ne oldu mutlu musun

5004 brüt ten 13.3 kur ile 376 dolara düştü yıl açılışı.

2005 yılı asgari ücret e geri döndü Amerika enflasyon rakamları eklenmemiş haliyle

İnanılır gibi değil yazıklar olsun.

5. Abi bankerlerde ruhunu dolara satmış anlaşılan lan 13 liraya dolar mi olur ne lan bu diyehaykiracak kimse kalmamis.

6. 6 larda borç.yapilandirmasi yapanlar hesabını veremeyenler 13 de nasıl ödeyecek la siz nasıl bir kafanız var neyin rahatlığı bu nasıl iş inanılır gibi değil akıl terk etti heralde.

Dehşet verici

7. Pes abi benden bu kadar yazıklar olsun ya ne diyim

8. Dusecegini hep soyledik diye hesaba kitaba dayanmayan, ulkenin gidisatina siyasetine bakmadan yapilan teneke soylemler bostur.
    Milletin zararina sebep olmak ne feci..

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 362/385 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •