Sayfa 362/844 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 200ü geçersek tavana yürürüz gibi duruyor

2. Şirkete güvenmek araştırmak güzel şey, düştükçe ekledik sonuç ortada..

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    200ü geçersek tavana yürürüz gibi duruyor
    200 üzeri kapatalım tavan hakkımız yarına kalsın )))
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Yarın tavan olması imkansız

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. biraz önce gesan şirketini arayıp tekrardan yatırımcı ilişkilerinden hüseyin bey ile görüştüm...bana yine değerli bilgiler verdiler...kendisine bu enerji depolamalı işlerin ne zaman gesan gibi şirketlere yansıyacağını sordum..bana önce lisanslar alınacak ardından da başvurulan iş 3 yıl içinde bitirilmesi gerekir dediler...(daha önce yuri dostumuzun verdiği bilgiler ile paralel bilgi..) ama alınan lisanslardan sonra şirketlerin bu işi gerçekleştirmek için başvuracakları en önemli şirketlerin kendileri olacağını , ges ve res santrallerinde kullanılacak malzemeler için de ihaleyi alacak şirketin yine kendilerine geleceğini söylediler..

bedelsiz ve arz onayı çok gecikti dedim kendileri de ellerinden bir şey gelmediğini arz işinin sırayla gitmediği bazı şirketlerin çok daha uzun incelendiğini kimisinin de kısa sürede onaylandığını söylediler...ama kişisel tahmin olarak şubat ayı içinde bu iş olmalı dediler...o sıralarda bilanço dönemi de gelecek dediler...arz konusunda topun tamamen spk da olduğunu söylediler...bedelsiz başvurusunun da henüz taze olduğunu biraz daha zamanın gerekli olabilir dediler...

işlerini sordum , işlerinin çok yoğun olduğunu yaz kış demeden çalıştıklarını şu anda 70 civarı sahada çalışma yaptıklarını söylediler...şu anda rekabetin de söz konusu olmadığını çünkü işlerin çok olduğunu söylediler...

ayrıca bazı yatırımcıların gesanı başka bir şirket ile karşılaştırdığını (astor diye anladım) karşılaştırılan firmanın 10 ana dalda üretim yaptığını oysa eruopowerin ise 30 ana dalda ve binlerce ürün ürettiğini olası risklere karşı daha dayanıklı olduklarını söylediler...iş çeşitlemesi fazla olduğu için sadece ges lere bağımlı olmadıklarını res ve hes lerde de aktif olduklarını ve gelir çeşitliliğinin gesanda yüksek olduğunu söylediler (geçmişte gesanı tercih nedenlerimden biri de buydu )

gesan hissemizin çok düştüğünü söyledim kendileri benzer şirketlere göre (smrtg ,yeotk ,..vb hisseler olarak anladım) daha az düştüklerini zaten son ayları baz aldığımızda neredeyse her hissenin %30 civarında düştüğünü ama çıkması konusunda umutlu olduklarını , bir zirveyi gören hisselerin o zirveyi unutmadıkları sözünün hatırlanması gerektiğini ve gesanın ilk etapta 200 ün üzerine çıkarak çıkışına devam etmesini temenni ettiklerini söylediler...

başka soracak soru aklıma gelmedi zaten görüşmemiz de bayağı sürdüğü için fazla uzatmak istemedim...ama hüseyin bey sorulan her soruya tüm samimiyeti ile şefaf şekilde cevapladı..huzurunuzda ona tekrardan teşekür ediyorum..ona ve ailesine uzun ve mutlu ömürler diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Güzel bilgiler için teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Teşekkürler. Emeğinize sağlık
    Sn. Keko

Sağol un bu değerli bilgi ve emekleriniz için.
    Sağlıklı mutlu bol kazançlı günleriniz olsun.
     Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Emeğinize sağlık
    Sn. Keko
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 362/844 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •