Sayfa 362/1011 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    bunu nasıl hızlandırabilirim biraz akıl versen selimin kulağını çınlatabilirim
    galiba buldum ,kendi kendimi şikayet ettim altta üçgenli bişey var

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Sıçrayışın fitili kiliselere kilit vurulmasıdır. Ayrıca nerdeyse tüm islam ülkeleri insanları bulduğu gölgeyi zaman mekan farketmeksızın yatak odası olarak kullanması tesadüf olamaz.
    sorun dinlerde değil dinlerin hepsinde kök olarak iyilik vardır öğüt vardır. bunlar devlet kanunları yeterli veya caydırıcı olmadığı zamanlarda da işe yarar.

din olmaz ise çoğu insanın kötü olmasına teşvik olur dinler bu nedenle iyidir.

dinleri kullananlar bundan menfaat sağlayanlar var sıkıntı burada bence. hiç bir din kötülüğü emretmez

neyse herkes herşeyi biliyor zaten ama işine geldiği gibi kullanıyor diyip kapatayım konuyu kendi açımdan..

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Birazdan gelir germiyan abi Güneysu

Şahsen ben güneysuyu tanıyorsam en sinir olduğu şey kalıcı kapatacaktır üyeliğini
    kalıcı olarak üyelik iptali önceliğimdir ve faydalıdır , hiç değilse sinir bozucu insanlara yazamazsın , yazamadığında da bir süre sonra unutur gidersin buraları , bir faydası yok ki

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Tarih dersine de bedenci geldiği belli
    aynen.......

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    kalıcı olarak üyelik iptali önceliğimdir ve faydalıdır , hiç değilse sinir bozucu insanlara yazamazsın , yazamadığında da bir süre sonra unutur gidersin buraları , bir faydası yok ki
    Duramazsın, beni engelle görmezsin )
    Sorun çözülür

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Ya germiyan abi sevdiğin insanlar olabilir sevmediğin olabilir pire için yorgan yakılmaz abi beğenmediğin yazıları görmek istemiyorsan engelle abi yani ne bilim işte forum her zaman iyidir bakış açısı kazandırır piyasayı koklarsın felan izlenimler felan ama bu tarz yazınca yıkıcı etki oluyor yanlış hatırlamıyorsam kuzu ile selim bu konuda bir atıştı o gün bugündür selim asla izin vermedi kuzuya farklı nickle geldi yine engelledi yazdırmadı yani

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    Ayrıca bana neysede beden öğretmenine saygısızlığınız affedilir değil. Sonuçta o da öğretmen.

8. Akp liler kızgın
    Yargı darbesi felan diyorlar
    Cem küçük yazmış :

Siyasi yasak istemek nedir arkadaş? Siz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Türk siyasi tarihini hiç mi bilmiyorsunuz?

Sayfa 362/1011 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •