Sayfa 362/996 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Tcd +0,26, eksi yazarken zirve artı yazarken dip allah belasını versin

Alıntı Originally Posted by Yasyas Yazıyı Oku
    Tcd +0,26, eksi yazarken zirve artı yazarken dip allah belasını versin
    Şaka gibi hakkaten

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. TCD şampiyonluğa oynarken küme düşmemeye oynayan takım gibi oldun +0.26 nedir ya. 1 aydır bir fon sürekli terstemi kalır hisselerin belli getirisi belli ne yapıyorsunda bu kadar kötü olmayı beceriyorsun. Bu işin içinde bir şeyler var ya fondan çıkılsın diye uğraşılıyor veya rakamlarda oynama var.

Zarardayım falan dinlemeyip bugün yarın çıkıcam.

4.  Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    TCD şampiyonluğa oynarken küme düşmemeye oynayan takım gibi oldun +0.26 nedir ya. 1 aydır bir fon sürekli terstemi kalır hisselerin belli getirisi belli ne yapıyorsunda bu kadar kötü olmayı beceriyorsun. Bu işin içinde bir şeyler var ya fondan çıkılsın diye uğraşılıyor veya rakamlarda oynama var.

Zarardayım falan dinlemeyip bugün yarın çıkıcam.
    Üstadım Allah bunların bin türlü belasını versin, böyle bir rezillik yok. Düşerken kafa üstü, çıkarken adım adım

5. Tcd rahmetli olmus goodyear 1 ayda %25 yaparken bu 0 kusur hala.. son 2 haftadir anormallikler bitmiyor fonda

6. Tcd den bugün çıkmıyorum yazıklar olsun. Bilgi vermiyorlar ama ben fon yönetiminin değiştiğini düşünüyorum.Baska aciklamasi olamaz. Tacirlerin hisse fonu son bir ayda %8 getirmiş, bu az kaldı eksiye geçecek

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tcd den bugün çıkmıyorum yazıklar olsun. Bilgi vermiyorlar ama ben fon yönetiminin değiştiğini düşünüyorum.Baska aciklamasi olamaz. Tacirlerin hisse fonu son bir ayda %8 getirmiş, bu az kaldı eksiye geçecek
    Benimde düşüncem bu yönde.Tkf piyasa hareketlerine ciddi tepki verirken tcd piyasayı seyrediyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Erdoğan 11:00 de konuşacakmış.

Sayfa 362/996 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •